Wpis z mikrobloga

@Progresywny_Faszol:

0:47

Werbalne znęcanie się, mowa nienawiści i ableizm przeciwko ludziom z wodogłowiem.

0:54
Sugerowanie, że dziwictwo jest wtydem, virginshaming, zawstydzanie osób za brak osiągnięcia kontaktów seksusalnych, zachęta do seksu w młodym wieku.

1:02
Spartański sposób pozbywania się słabszych jest systemem iście Hitlerowskim w kontekście histroii najnowszej. Pewds daje to za przykłąd zwykłego pozbywania się problemu.

1:27
Ignorowanie dobra innych by osiągnąć własny cel, kroczenie po trupach do celu, nie zwracanie uwagi na emocje innych.

2:03

Przywłaszczenie kulturowe (ang. cultural appropriation) akt podlegajacy mowie nienawiści.

2:15

"Tęczowa suka" sformułowanie wprost nawiązujące do LGBT, dzięki poźniejszemu wspomneiniu o różnie pomalowanych włosach, co nawiązuje do mody tego środowiska i feminizmu, można doszukać się wątków antyfeministycznych.

2:27

"Nine nine nine" brzmi jak "Nein nein nein". Jest o nawiązanie do Hitlera. Tutaj Pewds jasno poprzedza zwrotem, że "your brain will end up" co jasno wsakzuje, że zachęca do leczenia z homoseksualizmu, a nawet może i zabijania.

Zapewne jest jeszcze parę rzeczy, jednak ja skupiłem się na najbardziej widocznym. Pytanie. Co Polska lewica zamierza zrobić? Jak dotąd nawet placem nie kiwnęła, nic nie chciała przekazać, i zgaduje że nitk nie zamierza nic robić. Zandbergiści, zawiedliście mnie.
ProgresywnyFaszol - @ProgresywnyFaszol: 



0:47

Werbalne znęcanie się, mowa n...