Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: z jakiegoś małego miasteczka pochodzisz? Ja mam 28 lat, a wątpię czy połowa dziewczyn z moich byłych klas czy podst, gim czy LO była zaręczona/mężatkami. Z liceum 4 dziewczyny, które trzymały razem dawno po ślubie i z bąbelkami każda, ale właśnie jedno je łączy. Dojeżdżały do liceum że wsi pod miastem.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Znam panny koło trzydziestki, które kiedyś 'dużo miały', jeżeli chodzi o życie towarzyskie. Dziś są praktycznie wrakiem człowieka, siedzącymi u swoich rodziców w domu w pokoju z mruczkiem i winem pitym z gwinta. Jedyną rozrywką jest zapalenie świeczki i tosty z ketchupem. Serio, nie ma się czym przejmować.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: no jak macie po 20/21 lat i dużo jest w związkach z Lo to jedno powiem... To zacznie się sypać. Nie wszystkim oczywiście ale dużej części osób, które były ze sobą od liceum w przypadku studiów, pracy, wyprowadzki etc. związki nie przetrwały tych zmian i szli dalej. Nie mówię czy to pozytywne czy negatywne, po prostu tak często jest. Ja w Twoim wieku też myślałam, że bycie singlem to
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: zgadzam się w 100%

Te licealne związki nie mają prawa bytu w 90%, później taka parka idzie na studia, pozna ludzi, pójdzie do pracy, zmienia się priorytety i puf, po wielkiej miłości

Zaręczanie się w wieku 21 lat to obecnie jakieś nieporozumienie. Człowiek w takim wieku jest tak dojrzały jak zielone banany.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Mordeczko, jestem starsza od Ciebie o 10 lat, niemal wszystkie koleżanki ze szkolnych lat od dawna mają mężów i dzieci, i wiesz, jak się z tym czuję? Bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyrąbane na to, jak żyją inni, robię to, co ja chcę, nie mam zamiaru wchodzić na siłę w jakieś schematy, polecam ten styl życia. Może to przyjdzie u Ciebie z wiekiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@konopiapolska mam 23, i w sumie mam wywalone, że większość moich znajomych są zaręczeni i że niektórzy mają dzieci. Żyj swoim życiem i tyle. Ja na przykład biorę się za kupno kolejnego trabanta zamiast szukać związku.
  • Odpowiedz