Wpis z mikrobloga

Jezu, ale ten Risen 3 EE na ps4 to jest optymalizacyjne gowno, spadajace fpsy kiedy pojawi sie chociaz kawalek dymu lub ognia, niedoczytujace sie glowy, teraz wszedlem do niedoczytanego pokoju w Twierdzy Magow z ktorego widac cala wyspe, ikd de

#ps4 #gry #risen3
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27: Chciałem to platynować ale gra cierpi na kilka innych rzeczy też. Pamiętam, że tak się #!$%@?łem w pewnym momencie, że wywaliłem to w #!$%@? z dysku i nawet nie myślę instalować tego gówna kiedykolwiek.
@Mega_Smieszek przecież siłowanie to zwykłe qte, gorsze jest rzucanie nożami w tarczę.

@Dante27 Mi się udało te drewno splatynować i najgorsza trofka to jest ta farma by ubić 2k mobków. Gra też często się wykrzaczała, więc polecam regularnie zapisywać.

Najlepiej poczytaj poradnik ze strony lowcytrofeow i krok po kroku.
Gra też często się wykrzaczała, więc polecam często zapisywać


@grundzio12: wykrzaczyc jeszcze mi sie nie wykrzaczyla, ale do atrakcji doszlo wystrzelenie postaci kilometr w kosmos, i zrobienie magika, fart ze chwile wczesniej zapisalem gre xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grundzio12: z kolei rzucanie nożem mam #!$%@? perfekcyjne xD

Ja wiem, że to qte. Ale jakie to qte jest #!$%@? to głowa mała. Masz ułamek sekundy na reakcję albo wracasz do początku. I tak w kółko. I TAK W KÓŁKO (°°

Doszło do tego, że używałem losowo przycisków i liczyłem na fuks. Dupa.
Najlepiej poczytaj poradnik ze strony lowcytrofeow i krok po kroku.


@grundzio12: a to ja przygotowany jestem, uzywam tego z psnprofiles + filmik z roslinami, co by zrobic z nich mixty i nie wbijac 160k expa walczac patykiem z gownem :D