Wpis z mikrobloga

L'Occitane 2021. Ostatnio na tagu któryś raz przewinęły się perfumy L'Occitane - mam wielki sentyment do tej marki. Uważam, że tworzą naprawdę dobre zapachy, wpadające w mainstream, ale tak jakby z boku. Przyjemne, trwałe i komplementogenne. Nie jest to nisza, ale taki zwykły L'Occitane albo Eau des Baux ma w sobie coś co dobrze je wyróżnia z popularnego nurtu crowdpleaserów. W tym roku weszły 3 nowe zapachy, niestety cena wyższa niż zwykle, kuszą bardzo...
#perfumy #rozbiorka

Eau de Parfum Men - Karité Corsé
cena: 4,4 zł/ml
ilość: 60ml

Eau de Parfum Men - Olivier Ondé
cena: 4,4 zł/ml
ilość: 60ml

Eau de Parfum - Bois Flotté
cena: 4,4 zł/ml
ilość: 60ml

Dałem linki do parfumo, bo warto żebyście spojrzeli na nuty. Ocen jednak nie ma, bo to zupełna nowość, a i mało znana marka jak na perfumy. Każdy zapach w innym stylu, każdy ciekawy.. ktoś się skusi? Tutaj obawiam się, że uzyskam małe wsparcie, niestety nie za tanie te pozycje dlatego uzbieram deklaracje na 30ml i robię.


odlewam od 5ml. Flakony zostają ze mną.

Dekanty 5/10/15/20/30 po 2,5zł
Piczkomat 13zł

NicholasUrfe - L'Occitane 2021. Ostatnio na tagu któryś raz przewinęły się perfumy L'...

źródło: comment_1613321238b3WYTQFJSxN8ZK0ROSNG0Z.jpg

Pobierz
  • 7
@lhinphe: @Opti: jasne, zapisałem ;)
@Opti: z tego co wiem nie przyznają rabatów, teraz jest jakiś na -10% ale tych produktów nie obejmuje.. ale jakbym miał zamawiać 3 to się zapytam, w końcu to prawie tysiak, a spróbować nie zaszkodzi (i tak raczej złamię się i wezmę trzy..)