Wpis z mikrobloga

@Yuuuki: Laska. Jestem 3 lata starszy albo 2 bo pewie ty w tym roku 18tka ,ale stękasz jak boomer xD Ja co prawda jestem introweryk i nie cierpię imprez ,ale nie zabraniaj innym się bawić. A jak nie to się dołącz : D
@xydeN-: Co tam, że jutro przykładowo jedziesz gdzieś rano i chcesz się wyspać, czy masz pracę, tak ludzie pracują też w niedzielę. Nie rozumiem takiego głupiego podejścia niech każdy robi co mu się podoba. Kiedyś rodzice mi mówili, że jak chcieli być głośniej to zwyczajnej w świecie chodzili do wszystkich sąsiadów czy będą mogli i przepraszali z góry.
@xydeN-: przecież nie dzwonie po pały, jednak #!$%@? może chce trochę spokoju? Mam centralnie pokój pod nimi i wszystko słyszę. Skaczą, drą mordę. Ile można? Codziennie? Raz na tydzień rozumiem.
@Yuuuki: No wiesz teraz są zdalne to się uczyć nie musiecie aż tak więc duzo imprezują,ale jezeli mowisz ,że codziennie imprezują jak dzisiaj to faktycznie przesada. Jak możesz to w delikatny sposób zwróc uwagę jezeli są w twoim wieku ludzie tam.
@xydeN-: Mój ojciec poszedł do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) zjarani strasznie i w 8 osób imprezują. Był dwa razy i powiedział, że trzecia wizyta z policją. Oczywiście blondi mówiła, że ma urodziny, a tata powiedział, że codziennie chyba ona ma, a ona potwierdziła.