Wpis z mikrobloga

Widzę, że moderacja potężnego oficjalnego forum naszej wspaniałej gry idzie twardo za deweloperami. Ogólnie wrzucam sobie co jakiś czas filmiki z gry, które w mojej ocenie wydają się interesujące to na vikop.ru to na reddita, jakiś sobie artykułu piszę, które lecą na główną z płomieniem, toczę na reddicie twarde kłótnie z epitetami pokroju miłości adwersarza do męskich przyrodzeń - ot wydawało mi się, że standardowe życie fanboja/hejtera (różnie mnie nazywają) gry.

Zapragnąłem przenieść bitwę na oficjalne forum gry i niestety szybko mnie sprowadzono do poziomu stylem elektrody - nie ma takiego wrzucania filmików u nas! Czaisz to, na oficjalnym forum gry nie mozna wrzucać filmików z gry, gdzie chciałem pochwalić wygląd i zachowanie samochodów!

Napisałem post z wyrazami mojego zaskoczenia, że nie widziałem w regulaminie forum zakazu umieszczania filmików z gry ani nie widziałem żadnego wątku stricte poświęconemu temu tematowi. Post oczywiscie szybko zleciał z rowerka z komentarzem od moda, ze mam takie sprawy wyjasniac PW z kimś tam (nie wiem z kim, bo gosc co usunał filmik się nie przedstawił).

Napisałem drugi post z jeszcze większym zaskoczeniem, post powisiał z pół godziny i dostał szadoł bana, chyba po to tylko żebym nie dostał powiadomienia, że mój kolejny krytyczny post zleciał z rowerka.

Moderacja forum gry dzielnie walczy z problemami, które sami tworzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poniżej screeny moich wypocin, jak się komuś chce czytać

edit: dobra, odpisali, że nie wolno komentować decyzji moderacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak nie wolno to nie wolno, kij im w oko.

#cyberpunk2077
pablo397 - Widzę, że moderacja potężnego oficjalnego forum naszej wspaniałej gry idzi...

źródło: comment_1613255042yLVSvpNuZLcoW8wk3ZAEar.jpg

Pobierz
  • 7
@pablo397: Ale czego ty się spodziewasz? CDPR to jest obecnie zwykłe korpo, na ichniejszym discordzie też jest masa nakazów i zakazów, dyskutować można chyba tylko jedynie o pogodzie i to też bez przekleństw. A, no i musisz podać numer telefonu, bo inaczej nic nie będziesz mógł napisać. Nie możesz postować contentu, który jest nieodpowiedni dla osób poniżej 13 roku życia - mimo, że gra jest od lat 18. Niektórzy moderatorzy tam
@pablo397: Forum cedepu to nieśmieszny żart.
Na "oficjalne" forum nie uświadczysz tam żadnego pracownika - nikt się absolutnie nie udziela a "community managerowie" z nadania są tylko do dodawania postów w zamkniętych sekcjach ogłoszeń.

To ich "open and honest communication", o którym tak jąkał Iwiński w tym apology video nie istnieje. Cała firma ma jednostronną komunikację na zasadzie "wyrzucamy informację i handluj z tym".

Cała moderacja to jakieś łebki wybierane na