Wpis z mikrobloga

@FinekPoker: Karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność! Robota kurła w korporacji i karta z debetem - To my kurła Polacy! Nie warto było! Nie warto! Aż szkoda kurła gadać, szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@FinekPoker dziękujemu panowie PiS za ten ogromny patriotyzm i optymizm w młodym pokoleniu. A nie, czekaj, dzisiejszy prawdziwy patryjota to seba wyklęty z koszulką "śmierdź wrogom ojmczyzny" xD

Pomyśl teraz o pokoleniu 500+. Będą harować za michę ryżu w montowniach a dzisiejsi millenialsi będą z nich cisnąć bekę jak rasowi boomerzy, że za ich czasów kasa sypała się z nieba xD
  • Odpowiedz
@FinekPoker: @GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:
Ostatnio miałem okresową rozmowę z szefem w korpo. Jak spytał o moje dalsze plany na rozwój, to odpowiedziałem mu, że najprawdopodobniej jakiś kurs językowy (niemiecki, szwedzki) pod kątem emigracji. Ten się szczerze zdziwił i stwierdził, że zawsze mu przykro, jak słyszy, że wartościowi młodzi ludzie wyjeżdżają za granicę. Po czym spytał mnie dlaczego chcę wyjechać, skoro wiedzie mi się lepiej niż zdecydowanej większości Polaków...
No nie
  • Odpowiedz