Wpis z mikrobloga

@ahmad26: no ale zakładając konto,sam się zgadasz się na to, że w przypadku błędu w kursie zakład może zostać anulowany. Gdzie tu dymanie? Poza tym takie sytuacje zdarzają się na tyle rzadko, że raczej nie jest to coś co wpływa na grę. No i warto jeszcze wspomnieć, że są gracze, którzy tylko czekają na to aż pojawi się błąd, nawet jeśli dobrze wiedzą że zakład będzie anulowany ( ͡° ͜
@bialawitz: dymanie dlatego, że w drugą strone tonie działa. wyobraź sobie że stawiasz 1000pln na wygraną drużyny która przegrywa. Po zakończeniu meczu piszesz do bukmachera: przepraszam ale wstawiłem omyłkowo o jedno zero za dużo, ot pomyłka. Proszę wstrzymać rozliczenie zakładu i oddac mi 900pln. Wtedy u bukmachera ludzie by z krzeseł ze smiechu pospadali. A jak oni powiedza: słuchaj stary zamias 1.17 wrzucilo nam sie 7.11, sorki ale to pomyłka więc
@ahmad26: Gdyby to działało w drugą stronę, to by wszyscy pisali o zwroty ¯\_(ツ)_/¯ Zresztą i tak ludzie piszą w takich sprawach. Jak wspomniałem - rejestrując się, akceptujesz sytuację, w której w przypadku pomyłki może być anulowany zakład. Nie można stwierdzić, że coś jest nie ok, jeśli samemu się na to zgodziło.
Poza tym, sytuacja o której piszemy, zdarza się rzadko i wcale nie jest na rękę bukmacherom.