Wpis z mikrobloga

Mirasy nie oddawajcie nigdy na gwarancję konsol w #mediaexpert Konsola oddana 6 tygodni temu. Pisałem do nich nawet sam nie wiem ile razy. Dzisiaj zdarzył się ten dzień "Zakończyliśmy obsługę zgłoszenia. Zapraszamy po odbiór nowego towaru". Wspomnę tylko, że serwis sklepu w ktorym reklamowałem zapewniał mnie, że dostanę nową konsolę, jeśli do 8.02 serwis Microsoftu nie prześle naprawionej konsoli. Więc z uśmiechem na twarzy, po wielkiemu oczekiwaniu udałem się do sklepu. Pokazuję paragon i podaję numer reklamacji a oni do mnie "no to będzie zwrot gotówki, bo tylko pady nam przysłali". No myślałem, że pękne tam. Konsole kupiłem przed świętami za 2249, a teraz w sklepie mi doradzają żebym przyjął zwrot gotówki i zamówił sobie nową na ich stronie za 2349. Na szczęście dogadałem się z kierownikiem, że zamówię konsolę z odbiorem i opłatą w ich sklepie, a oni mi ją wydadzą po okazaniu starego dowodu zakupu. Ogólnie to ten sklep to jeden wielki żart.
#xbox #xboxseriesx
  • 12
@Pebee1506 spoko, mi nie chcieli dać Switcha, którego kupiłem - trzymali mnie tydzień, bo się niby zgubił w transporcie i nic sobie nie robili z tego, że wszystko już opłaciłem i nie wydają mi towaru. Dopiero jak postraszylem ich prawnikiem to nagle znaleźli rozwiązanie w postaci wzięcia konsolki z innego Media Expert XD
@Pebee1506: pytanie zasadnicze po co oddawałeś konsole przez sklep a nie bezposrednio do MS? Poza tym sklep się chyba zachował spoko, mogl ci oddać kase i odesłać z kwitkiem. W zamian dostaniesz konsole po "starej" cenie