Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Teutonic_Reich: z calym szacunkiem, ale zakonczenie opierajace sie na tym, ze armin przegadal poprzednich shifterow zeby pomogli bo "ereh jest zuy" jest duzo gorsze od tego gdzie eren dopina swego lub w jakis realny spoosb sa w stanie go pokonac bez deus ex machina w postaci "pomozcie nam bo tak"
@synbozy777: No i zgadzam się w 100%, mój komentarz nie był ironiczny (nie miał na celu cię obrazić, a przedstawia moje odczucia) i naprawdę ja tak się aktualnie czuje, bo dużo wskazuje na to że to zakończenie będzie "dobrzy zabili złego", a ta manga/anime jak dla mnie wybrzmiewała tym że "tylko my sami, nasza walka, nasze poświęcenie może zmienić cokolwiek", a tu nagle coś o jakiejś przyjaźni i talk no jutsu.
@Teutonic_Reich: no wlasnie teraz obawiam sie tego ze pomimo takiej dysproporcji sil oni beda w stanie wygrac, pierwszy sezon mi sie strasznie podobal przez to poczucie beznadziejnosci i strachu, za to ze tytani byli wrogiem praktycznie nie do pokonania i jak udalo sie go zabic to bylo to wielkie zwyciestwo bo szanse nie byly wyrownane, ale zwiadowcy dawali z siebie wszystko i robili wszystko zeby jakkolwiek wygrac dzieki swojej determinacji i
synbozy777 - @TeutonicReich: no wlasnie teraz obawiam sie tego ze pomimo takiej dyspr...

źródło: comment_1613243665VBPCKSzjLmLsEkSzHPpjXK.jpg

Pobierz
@synbozy777 No tak, zapomniałem jeszcze o Ksavierze, który w ogóle nie ma żadnego powodu by pomogać w walce z Trenem (no chyba że dla Zeke to robi). W ogóle kiedy możemy się spodziewać 138 chaptera? W marcu?
@Pawcioyy: Bedzie build up, otworzenie wielu wątków, dalsze ich rozbudowanie. Yelena, Floch, Gabi, Eren, Levi i Monke będą głównymi osobami w tym. A kosmosu żadnego nie bedzie, ludzie po prostu sobie beke kręca bo było nawiazanie w nowym chapterze do pierwotnych form życia
@Pawcioyy: Ta, bardzo dużo. Manga sie konczy w kwietniu. Teraz anime bedzie rozwijało konflikt erena z zwiadowcami. Rozwój Gabi i ogólnie pokazane konsekwencje z tego co zrobiło Paradise i osoby z tym zwiazane w Marley.