Wpis z mikrobloga

@Walther00: Za 6 lat przedsiębiorcy z Francji, Niemiec i Szwecji będą uciekać ze swoimi firmami do Polski, w której nie ma ciapatych. Można mówić dużo złego o polskim kościele ale tu nikomu nie narzuca się katolickich praw. Niedługo lewactwo narzuci im podatek 75% by mieć pieniądze na utrzymanie ciapatych imigrantów. A wystarczy znać podstawy ekonomii by wiedzieć, że przedsiębiorca idzie tam gdzie jest normalnie.
Warto także podkreślić, że PiS jest anty
@fraciu: Tak, nie raz słyszałem o Francuzach czy Belgach przenoszących się do Polski. Nie mogę się doczekać jakiegoś dobrego książkowego reportażu o polskim populizmie w latach 2013-2015 około, kiedy PiS torował sobie drogę po władzę.

Nie mogę się doczekać szczególnie dlatego, że sam byłem uczestnikiem w tym procesie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fraciu: Tak, nie raz słyszałem o Francuzach czy Belgach przenoszących się do Polski. Nie mogę się doczekać jakiegoś dobrego książkowego reportażu o polskim populizmie w latach 2013-2015 około, kiedy PiS torował sobie drogę po władzę.

Nie mogę się doczekać szczególnie dlatego, że sam byłem uczestnikiem w tym procesie ( ͡° ʖ̯ ͡°)