Wpis z mikrobloga

@atteint: o, a ja mam wrażenie ostatnio, że nawet tempa przemijania już nie mogę wyrobić, nie tyle nie mogę, co mi się nie chce. im bardziej mi się nie chce trwać tym bardziej mi się nie chce żyć, eh #!$%@?. jutro się ogarnę i będzie cacy.

zawiłe

skomplikowany system przemijania
skomplikowany system przemijania


@jxjxndnbsbnanajxb: :DDD

polecę klasycznie - gdyby mi się tak chciało, jak mi się nie chce... tu wstaw jakieś naprawdę kozackie osiągnięcie. tytuł naukowy, lot na orbitę, kolacja z Putinem. no wiesz, na grubo i z polotem.

najgorsze, że czy nam się chce, czy nie, to przemijanie się posuwa. a mi przynajmniej posuwanie kojarzy się z #!$%@?, co się w sumie dobrze składa, bo to właśnie z nami robi
@atteint: ty to potrafisz zmotywować człowieka do działania, szkoda że o 1 w nocy i jak wstanę, to znając siebie będę #!$%@?ła to życie jak i ono mnie, co najmniej tak do trzeciej kawy. XD no nic, spróbuję sobie pospać dla odmiany, jutro tym razem już naprawdę robię rzeczy. może nie te które powinny być robione, ale będzie start, będzie progres, przysięgam, nie tobie tylko sobie oczywiście. dobrej nocki :DD
@jxjxndnbsbnanajxb: w tym momencie muszę aż zacytować siebie samego sprzed tygodnia, dwóch, trzech, sam nie wiem. pamiętam kogo cytuję i to ważne. :D

wykonując rzeczy nieistotne liczę, że istotnymi w moim imieniu zajmie się los.

i tym pozytywnym akcentem kończymy na dziś. dobranoc, laska. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: