Wpis z mikrobloga

Rzuciła mi się dzisiaj w oczy reklama olx, w której mówili o braku konieczności drukowania etykiet, ale na stronie olx nie umiem znaleźć takiej informacji. Ktoś coś wie na ten temat? Akurat mam sprzedaż, a dostęp do drukarki będę miała dopiero w poniedziałek ¯\_(ツ)_/¯
#olx #pytanie #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dibhala: na blogu ostatni wpis na ten temat jest z listopada 20 mniej więcej, reklamę zobaczyłam dziś rano, a na maila dostałam taką wiadomość:

Dobra wiadomość – ktoś chce kupić Twój przedmiot z Przesyłką OLX.
Co teraz? To proste.
Potwierdź sprzedaż (...) Gdy potwierdzisz sprzedaż, otrzymasz od nas etykietę i potwierdzenie nadania. (...) Wydrukuj etykietę i potwierdzenie nadania. Etykietę naklej na paczkę. .

()
  • Odpowiedz
@Dibhala: ok, ale na stronie jest takie coś: "poczekaj na etykietę i potwierdzenie, a następni po ich pobraniu przygotuj paczkę (w przypadku wysyłki przez InPost, potwierdzenie nadania nie jest konieczne do wysłania paczki)," więc chyba to jednoznaczne z tym co mówisz?
  • Odpowiedz
@matra: pytanie czy to była aby na pewno reklama olx, a nie inpostu
Ten drugi reklamuje dość fest nadawanie bez etykiety w mediach internetowych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: spożo, przecież nie insynuuję żadnej sklerozy ()
Ja niestety nie potwierdzę reklamy olx w tv, bo najzwyczaniej nie mam tv ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@matra: owszem, bez etykiety mozna nadać wprost z paczkomatu ale w przypadku gdy jest to Twoja indywidualna wysyłka. W przypadku wysyłki z olx trzeba wydrukowac wygenerowana etykiete.
  • Odpowiedz
@Meggi92: no to tak jak wyżej napisałam. Niemniej nie ma to nic wspólnego z działalnością olx, więc tym bardziej dziwi mnie ta reklama.
@Dibhala: nie wiem gdzie taką insynuację wypatrzyłeś ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: kobieto, ty biegnij czym prędzej do sklepu po ta halba
Albo nie, weź od razu dwie
Zanim sie we mnie zagotuje ( ͠° °)


( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz