Wpis z mikrobloga

#poe #pathofexile

Czy jest jakiś sposób na sprawdzanie wartości itemow na PS4? Bo wiem ze na PC jest trade macro, a czy istnieje jakiś sposób na ps4? Bo tych itemow trochę się przewija i w rytuałach też różne są do kupienia a ja wszystko do vendora sprzedaje i nawet nie wiem czy czasem nie wywalam coś wartościowego :P
  • 10
@Lrrr: nom, tak bije na glowe, ze jest martwa, a w poe gra teraz najwiecej graczy odkad powstalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Juz nie wspomne, ze na ten moment 300 widzow twitch vs vs 25k poe. A co mowic o chinczykach i ich platformie. A jest to duzy wyznacznik jakby nie bylo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noggenfogger: akurat liczba widzów na Twitchu to jest #!$%@? a nie wyznacznik bo nie raz widzę że D3 ma więcej. Czasem nawet Mario Kart 64 ma więcej widzów niż obie te gry razem wzięte więc co to za argument z dupy?
@Zales360 Ale ogolnie gosc sie pyta czy da sie to sprawdzic, a Ty sie #!$%@?, ze gra na konsoli...

@devil162
Ogolnie nie ma jak sprawdzic oprocz wyceny poprzez wiedze i sprawdzanie rynku. Jako poczatkujacemu nie polecam sellania rarow. Nie bedziesz wiedzial co jest potrzebne. Ta gra po prostu punktuje wiedze ¯_(ツ)_/¯
I jeszcze jak znajdziesz cos co na tradzie jest tylko pare szt. to mozesz sie naciac na spekulantow