Wpis z mikrobloga

Cześć, w listopadzie przeprowadziłem się do Zurychu żeby dołączyć do żony, która tu pracuje i obecnie jestem na etapie szukania tutaj pracy. W grudniu miałem kilka obiecujących rozmów i jedna firma chciała mnie zatrudnić, ale tymczasowo wstrzymali zatrudnienie i nie zdążyli mi złożyć oferty. Także niestety wracam do intensywnego poszukiwania i stwierdziłem, że może warto zapostować też tutaj.

Jeżeli ktoś z tagu Szwajcaria albo firma w której pracuje szuka pracowników w Zurychu to będę wdzięczny o kontakt na PW. Posiadam B residence i work permit. Podczas szukania pracy głównie skupiam się na pozycjach Analityków biznesowych albo systemowych bo w tym mam doświadczenie, ale nie mam problemu żeby sprawdzić się w innych rolach.

Ostatnie 7 lat pracowałem w jednej z bankowych korporacji w Krakowie w obszarze płatności oraz wiadomości finansowych SWIFT. Byłem Team Leaderem w operacjach, następnie Analitykiem Biznesowo-systemowym, a na koniec Senior Managerem zarządzającym zespołem analityków biznesowych.

W wolnym czasie studiuję informatykę na jednej z politechnik w Polsce. Covid trochę pomógł i mogę kontynuować studia zdalnie będąc w Zurychu. Na razie ogarniam C++ w stopniu podstawowym i SQL na poziomie średnim, ale chętnie przerzucę się na innym język jeżeli jest wymagany do roli.

Niemieckiego uczę się od września i znam na pewno więcej niż podstawy.

Jeżeli ktoś ma też jakieś wskazówki jak najlepiej szukać pracy w Szwajcarii to chętnie przyjmę. Głównie korzystam z portali Glassdoor, Linkedin oraz Indeed.

W razie pytań zapraszam.

Dzięki

#szwajcaria
  • 2
  • Odpowiedz
Ostatnie 7 lat pracowałem w jednej z bankowych korporacji w Krakowie w obszarze płatności oraz wiadomości finansowych SWIFT. Byłem Team Leaderem w operacjach, następnie Analitykiem Biznesowo-systemowym, a na koniec Senior Managerem zarządzającym zespołem analityków biznesowych.


@Dzielowy: szukaj bezpośrednio na stronach firm takich jak UBS, Credit Suisse, Swiss Re, czy Zurich. Często oferty które są na stronie nigdy nie trafiają na linkedina czy glasdoora
  • Odpowiedz