Wpis z mikrobloga

@Szypki_jaszczomp: bo nie maja doslownie nic do zaoferowania zadnych umiejetnosci, zadnych specjalnych osiagniec, dlatego jednynie czym moga sie wyroznic to wbic sobie kija w nos xD

Dlatego eat the rich, bo ja nic nie mam, a inni maja to niech mi dadza xD
  • Odpowiedz
@StopyOjca: A dla ciebie "normalne" jest wbijanie kolka w nos i ucho, i tak mozemy #!$%@? odbijac pilke od siebie do siebie w nieskonczonosc xD

Nie wiem #!$%@?, moze dziewczyna na tym zdjeciu ma doktorat z fizyki i jest programista 15k ! ale jakos #!$%@? watpie xD
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: znam ją, nie skończyla szkoly sredniej bo rzucila nauke. Zainteresowania to tarot, witchcraft czyli "bycie wiedźmą", robi rytuały jakies np zeby siebie zaakceptowac, lubi astrologie, robi z kosci zwierzat naszyjniki i ozdoby
  • Odpowiedz
@Szypki_jaszczomp: wszystko się zgadza, bo negują współczesne społeczeństwo, naukę i ich osiągnięcia patrząc tylko przez pryzmat rzeczy złych nie dostrzegając z ilu dobrodziejstw korzystają i bez których nie mogliby się obejść. A żadne plemię bez wiedźmy istnieć nie może. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo w naturze jaskrawe kolory pełnią funkcję ostrzegawczą dla innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@system_shock:

Dodatkowo w naturze jaskrawe kolory pełnią funkcję ostrzegawczą dla innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XDD

ona zarabia troche przez wróżby z tarota ale tylko troche, jest utrzymywana przez rodzicow ( nie ma w tym nic zlego w sumie w tym wieku bo jest mloda, lvl 20 )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Szypki_jaszczomp: maja problem z akcpetacja samego siebie i probuja oszukac system upiekszajac sie na rozne sposoby, a nadal nic nie zmieniaja w sobie, tylko tak im sie wydaje. Dodatkowo to pewna forma buntu i proba dolaczenia do podonnych wygladowo osob, ktorzy kiedys byli by po prostu dziwakami, a obecnie zbiedze sie takie towarzystwo dziwakow i wzajemnie klepie sie po plecach
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: to akurat nie może być zarzut, nie masz wpływu w jakim miejscu się wychowujesz, ani na to w jakiej rodzinie, przynajmniej do pewnego wieku. Takim osobom trzeba współczuć i pomagać, tu trzeba terapii, a nie ideologii. Ta nie zastąpi pustki.
  • Odpowiedz
@Szypki_jaszczomp: true true.
@ShineLow: efekt Dunninga-Krugera, im mniej wiesz, tym wydaje ci się, że wiesz więcej. Ponadto im większy bałagan u siebie (w głowie i najbliższym otoczeniu), tym większe zapędy do zmieniania świata. Zaczęliby od siebie, ale to jest dużo trudniejsze, niż pozór działania (zwykle szkody, bo przecież brak wiedzy) na rzecz ogółu.
  • Odpowiedz