Wpis z mikrobloga

nakupuj tonę gównianych marketowych pączków zamiast zjeść mniejszej ilości, ale zajebiste pączki z dobrej cukierni.

W Polsce stabilnie widzę. Nieważne, że gówno, ważne, że dużo i tanio ¯\(ツ)/¯


@troglodyta_erudyta: no akurat iść do dobrej cukierni w tłusty czwartek, to pomysł dla tych którzy lubią stać w olbrzymiej kolejce, no ale wciąż są lepsze wyjścia niż te pączki z marketów.
@Sandrinia: Może to dziwne, ale ja tam lubię te paczki z lidla/biedry. Nie smakują jak taki "tradycyjny" pączek, ale jak dla mnie są spoko. W tamtym roku kupiłem kilka z jakiejś niby dobrej piekarni/cukierni, drogie były, a w smaku tak #!$%@? ze szok. Przesiąknięte tłuszczem, takie ciężkie ze zjadłem 1 i mi było od niego niedobrze przez kilka godzin.
W tym roku pewnie kupię 1 w piekarni co mam pod blokiem,
@Ramboobambo: Tu nie chodzi o oszczędność, one nam po prostu smakują. Droższe(inne smakowo, donuty serduszka i takie tam) też mamy, ale nie widać ich na zdjęciu, zamierzaliśmy je dodać później, bo teraz są w workach, ale chyba zrezygnujemy z tego pomysłu bo ta wścieklizna w komentarzach jest przepiękna i mamy bekę nieziemską z czytania tego co tu się dzieje, zaraz ruszą z pochodniami i widłami na naszą lodówkę że śmieliśmy kupić