Wpis z mikrobloga

Wczoraj oddałem swoją sztukę za głośne cewki (dziecko się budziło spiąć w kompletnej ciszy jakieś 3m od konsoli) do MediaExpert. Pracownik sklepu powiedział, że taki towar normalnie trafia na półkę jako nowy i elo, nie ma żadnego oznaczenia, że to outlet czy używana lekko czy cokolwiek innego. Towary oznaczone inaczej niż nowe będą miały ślady użytkowania lub będą z wystawy. Każde inne sprzedawane jako nowe. I szczerze? Miałem 8 sztuk już, otworzyłem 5. Każda jedna miała te okrągłe naklejki już odklejane i każda jedna miała albo głośny wiatrak (1 szt.) albo głośne cewki (4 szt.).

#ps5
  • 9
@Media_Expert: bardzo chętnie bym Wam wysłał, ale jakoś tak szczerze to mi się nie chce ogarniać Waszego burdello... :)) Co mi z resztą sprawdzicie? Że towar który dostałem na pewno był nowy?? Co mi to daje? Wiarę na słowo? xD
@Media_Expert:

Dzień dobry,

dziś przeżyłam taką samą sytuację, mianowicie zamówiłam w Media Expert przez internet Samsung S20 FE, przyszedł kartonik, który jest zafoliowany - w bardzo dziwny sposób. Pod folią jest przecięta folia oraz z tyłu opakowania jest zerwana jakaś naklejka. - Czy MediaMarkt sprzedaje używane telefony jako nowe??? Czy zgrzewa folię na opakowania z zerwaną plombą??? Jak mam to rozumieć? Dodam, że jeszcze nie zerwałam tej folii, która na dole
Pobierz
źródło: comment_16134947294ZY5rxmj87Rxc4PTfczb0C.jpg