Wpis z mikrobloga

@Norczan: Takiego starocia to jak najbardziej wypadałoby wymienić, natomiast w twoim przypadku bluescreen powiadamia o uszkodzonym sterowniku k.graficznej, zainstaluj na świeżo z użyciem DDU w Safe mode.
Pobierz stery i DDU
Odepnij komputer od sieci, wlacz w trybie awaryjnym, usuń sterownik z pomocą DDU i zainstaluj ten który pobrałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Dzięki za odpowiedź, stare usunąłem DDU, tylko teraz mam problem z instalacją nowych, podczas instalacji wywala czarny ekran, instalowałem najnowsze i poprzednią wersję która mi chodziła - masz może jakiegoś protip'a jeszcze?
Wiem że stary komp, gram może 5 razy na rok w cokolwiek.
@Norczan: Aaa dobra, czyli pada ci pamięć, możesz spróbować wygrzać w piekarniku albo w msi afterburnerze obniżyć taktowanie. Bo oddawać na naprawę nie ma sensu, chociaż w dzisiejszych czasach jak pada grafika to chyba mie może być nic gorszego, karty podrożały o 100% w niektórych przypadkach.

W ogole próbowałeś innym kablem podłączyć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Innym kablem HDMI tak samo, czyli karta poprostu pada, tak?
Ma już 5 lat i z ileś tysięcy godzin pochodziła, patrząc po Steam i Origin. To spróbuję z tym taktowaniem.
Dzięki wielkie za pomoc, akurat tydzień wolnego i w poniedziałek się zepsuł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Teraz mi nawet nie chce się włączyć system, inaczej niż bez trybu awaryjnego, bo jest czarny ekran.
Nie będę bawił się z tym, polecisz mi jakąś kartę do csgo i GTA V, znalazłem takie coś Gigabyte GeForce GT 1030 2 GB DDR5, warte to 430 złotych?