Wpis z mikrobloga

Witam użytkownicy z tagu. Zainspirowany wpisami użytkownika @mirekonfire postanowiłem wrócić do ćwiczeń ale tym razem na poważnie. Kupiłem sobie siłownie domową (za oszczędności z budowy żeby nie było że oskarek bogaty bananowy chłopiec). Trenuje tylko górną partie ciała ponieważ nogi mam moim zdaniem ok. Trening który będę wykonywał prawdopodobnie codziennie to: 15x6+10 pompek, 20x5 wiosłowanie na wyciągu, 20x5 ściąganie łopatek tyłem do wyciągu, 20x5 uginanie bicepsa z hantlami, 20x5 unoszenie hantli do góry, deska 5x1 minuta. Po miesiącu możliwe że wstawię zdjęcie sylwetki przed i po (to jeszcze nie jest pewne). Do tego mam zamiar produktywniej spędzać czas i przygotowywać się do maturki. Jedyna dieta to żreć to na co mam ochotę i obserwować wagę. Cel to utrzymać wagę/przytyć i mieć szersze ramiona i być byk. Dzisiejszy trening oraz ogarnięcie pokoju za mną. Publikuje ten post bo będzie mnie motywować świadomość że gdzieś publicznie powiedziałem co zamierzam i mam zamiar się z tego wywiązać chociaż możliwe że spotka mnie załamanie (dysmorfofobia) ale mimo to postaram się trzymać celu. Trzymta kciuki bo może będę dla niektórych przegrywów inspiracją do walki o lepsze życie (chociaż pewnie niektórzy z góry uznają mnie za normika że robie coś ze sobą).

#przegryw, #wychodzimyzprzegrywu, #dysmorfofobia
  • 8