Wpis z mikrobloga

@Toton: profesjonaliści w parę dni przed walka zbijaja nawet 15 kg odwadnianiem itp, w dniu walki może wrócić do swojej starej wagi, @ZimnyLeszek2010: wiadomo, ale cios jakiś zawsze może wejść z tak ciężkiej ręki, a wiadomo, kobieta fizycznie jest słabsza, więc będzie problem obalić takiego smoka XD
@ZimnyLeszek2010: bardzo możliwe, że w.dniu walki może.tyle wnieść, bo jak nie trenuje to jej jedyny atut, poza tym jest kulturystka to ostre odwadnianie jest jej znane
@Majkel94: siłę ma na pewno, zwykła kobieta, a kobieta napompowana hormonami to zawsze będzie różnica XD wiadomo, że blondyna ma lepsze umiejętności jeżeli chodzi o technikę itp
@ZimnyLeszek2010: wiem, to i widziałem walkę na żywo i przed fame sobie odświeżyłem, wiadomo, że jest lepsza od jakiej linkiewicz czy ewelony, ale, to osoby, które otwarcie mówiły, że nie chodziły na wf, z tą przeciwniczką walka powinna wyglądać jak ta ostatnia, ale nazywanie jej pro zawodniczką mma, to przesada
@Krzysio_misio12: Mięsnie nie walczą. Way of blonde ćwiczy mma o wiele dłużej niż traznystor i do tego ma doświadczenie w taekwondo. Z tlenem stoi o wiele lepiej niż czarna. Na FFF też walczyła z większą przeciwniczką a i tak wygrała w dobrym stylu.