Wpis z mikrobloga

@Sm3rf1k: no i co z tego, że ta sama fabryka? Czyli według Ciebie, jeżeli dwie marki produkują w tym samym miejscu to produkty są identyczne 1:1? Nie do końca tak jest. Często QC lepszej marki odrzuca loty, partie materiału i idzie to wszystko do tańszego "odpowiednika". Czemu koncerny tego nie dementują tylko chwalą się współpracą? Bo zarabiają na odpadzie... Proste. I ciemnota to montuje myśląc "przechyrzylem system, to samo a połowę
no i co z tego, że ta sama fabryka? Czyli według Ciebie, jeżeli dwie marki produkują w tym samym miejscu to produkty są identyczne 1:1?


@mickowboj: Wreszcie ktoś kumaty, mi się nie chce tego wykopkom tłumaczyć, dlatego ch.. tam, niech zakładają co chcą. Wystarczy kupić piwo z osiedlowego sklepu i dokładnie takie same w biedronce, ale puszce 550ml. PRZEPAŚĆ.
@mickowboj
@michal939
@JejSerceBijeDlaMnie
@ChickenDriver No to poszłam za radą paru osób tutaj i kupiłam cały zestaw od Filtrona. Niecałe 200zl. Dla porównania zestaw OEM około 650zl. Wizualnie jakościowo nie widzę różnicy. Jedyne co odbiega od normy to filtr paliwa, który ma inne wymiany niż oryginał więc filtr paliwa Filtron wymaga interwencji by pasował w oryginalne mocowania. Więc reasumując jest tanio ale nawet wymiary się nie zgadzają - różnica 3mm uniemozliwia montaż według