Wpis z mikrobloga

@robert5502:

Co to za bzdury? Tu masz sam kościół, a jest jeszcze masa innych organizacji, wolontariatów itd.

Parafialne i diecezjalne punkty wydawania odzieży – 3393
Parafialne i diecezjalne punkty wydawania żywności - 3538
Punkty doraźnej pomocy – 398
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – 143
Stacje Opieki Caritas – 175
Świetlice socjoterapeutyczne – 162
Świetlice parafialne – 396
Inne świetlice – 47
Jadłodajnie dla ubogich – 109
Domy pomocy społecznej – 28
Środowiskowe
@maad: A gdzie tu było coś niekulturalnego? co do dalszej części to... weź się nie ośmieszaj xD do łóżka z kobietą nie wchodź, z tego też mogłoby być dziecko xD
@jbagiet: Czym JA mam się ośmieszać? Właśnie to ty się ośmieszasz nie potrafiąc udzielić odpowiedzi na proste pytanie.

do łóżka z kobietą nie wchodź, z tego też mogłoby być dziecko xD


@jbagiet: No mogłoby być, dlatego jestem za aborcją na wzór europy do 12 tygodnia ciąży gdy płód nie ma jeszcze układu nerwowego. Rozumiem, że dla ciebie to już dziecko ale pytanie gdzie jest ta granica. Kiedy dziecko staje się
@maad: Ośmieszasz się pisząc że w sumie nie ma różnicy czy zapłodnisz, czy nie bo masz gume. Zapłodnienie vs brak zapłodnienia to dość znacząca i prosta różnica której nie pojąłeś, więc właśnie tym się ośmieszasz.

Granica jest tam, gdzie podejmujesz decyzję o współżyciu bez zabezpieczeń i dochodzi do zapłodnienia -> powstaje dziecko. Wy już sami nie wiecie za czym postulujecie. Aborcja do 12 tygodnia? Czemu nie do 15 albo 18? Oprócz
@jbagiet: ja osobiście wolę #!$%@?ć się z konsekwencjami, nic tak nie poprawia humoru jak zostawienie jakiejś alkoholiczki z tym problemem. Później przez swój problem alkoholowy rodzi lekkiego niedorozowoja którym nikt się nie zajmuje.

Dobrze wiedzieć, że moje sadystyczne podejście do życia innym też się podoba.
Wy już sami nie

Zdecydujcie się


@jbagiet: Jacy wy? Piszę personalnie o swoich poglądach. Nie prowadzę jakiegoś ruchu xD

Aborcja do 12 tygodnia?


@jbagiet: Do tego samego czasu co legalna aborcja z gwałtu. Koniec 1 trymestru. Mniej więcej od tego czasu płód zaczyna wyglądać i działać jak dziecko. Serce, układ nerwowy, mięśnie itp.

Zapłodnienie vs brak zapłodnienia to dość znacząca i prosta różnica której nie pojąłeś


@jbagiet: Pojąłem, po
@jbagiet: nie. Ale jeżeli sprawisz, że nigdy nie będę mieć swiadomości to bez problemu.

Pleminiki też są żywymi stworzeniami które nigdy nie miały świadomości. Mas coś przeciwko komlletnego nie przejmowaniem się życiem pleminików?

Chodzi o ciągłość w istnieniu świadomości, o to, że jeżeli nie ma początku to i nie ma końca. Chyba, że twoim zdaniem jest inaczej, chętnie poczytam o tym jak można zakończyć czyjąs świadomość zanim w ogóle kiedylolwiek ją
@maad: 'wy' pro aborcjoniści, w semantyke sie bedziemy bawić?

Jak nie wygląda jeszcze jak dziecko to można zabić? No to bym powiedział że prawie do końca samej ciąży można by to podciągnąć. ps. serce bije od ok 6 tygodnia.

O moją moralność się martwisz, nie o pro aborcjonistów? to ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest dla mnie różnica, bo to nie chodzi o 'wybór kobiet' tylko o
@DiscoKhan: No spoko, czyli wszystkich świrów można zabić, wystarczy udowodnić że nie mają świadomości. To zniweluje problem psychiatrii.

Początek jest przy zapłodnieniu, żadne ucieczki do świadomości nic tutaj nie zmienią. Pamiętasz coś do 2 roku życia? Nie? No to nie miałeś wtedy świadomości, czyli rodzice mogli się ciebie pozbyć.

Tak można w nieskończoność, dlatego jak dla mnie potrzeba więcej nomen omen świadomości i empatii, mniej udawania że chodzi o coś więcej
@diogene Płaci 41% tego (dane z 2014 roku). To połączenie pieniędzy z samorządów, państwa oraz dopłat unijnych. Resztę, a więc 59% muszą sami zorganizować.
@jbagiet: Poczytaj sobie o układzie nerwowym,bo nie, nie można tak robić w nieskończoność. Świadomość to jeden z elementów ulładu nerwowego.

Dwulatek ma układ nerwowy. Świr ma układ nerwowy.

Płód w dwudziestym tygodniu ciąży ma układ nerwowy. Plemnik nie ma układu nerwowego. Zygota nie ma układu nerwowego. Płód w dziesiątym tygodniu ciąży nie ma układu nerwowego.

Jezcze raz: odpowidz mi na pytanie jak można zakończyć coś co się nie zaczęło, bo na
'wy' pro aborcjoniści, w semantyke sie bedziemy bawić? Jak nie wygląda jeszcze jak dziecko to można zabić?


To ty się bawisz w semantyke. Przecież ci napisałem, że chodzi o rozwój płodu do 1 trymestru. Specjalnie to pominąłeś czy nie zauważyłeś?

Jest dla mnie różnica, bo to nie chodzi o 'wybór kobiet' tylko o życie ludzkie


@jbagiet: Skoro chodzi o życie ludzkie to odpowiedz sobie na pytanie czemu ciąża z gwałtu do
@jarema87

"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
  Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
@robert5502: Przecież identyczny obrazek lata też w drugą stronę: lewica woła o ochronę piesków, a chce prawa do zabijania nienarodzonych dzieci.

Takie obrazki jak ten mają wymiar jedynie propagandowy. Powinna nastąpić sensowna i merytoryczna dyskusja.

Ale główne siły nie są nią zainteresowane, bo przecież chodzi o szczucie ludzi na siebie.