Wpis z mikrobloga

TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty za kwotę 0.005-0.01 BTC (700-1400zł) i patrzę czy da się z tego coś wyciągnąć. Wynikami dziele się bez ściemy Cel to jak zawsze Lambo. Gram do maksymalnej straty 0.03 BTC.

Czym jest, jak naprawdę działa pump & dump i jakie są zasady tego eksperymentu wyjaśniałem w tym wpisie

Poprzednie pompy:
[Pompa nr 1 - SKYBTC] (https://www.wykop.pl/wpis/55347343/%E2%93%AA-tldr-zainspirowany-wczorajszymi-wpisami-o-pomp/)
[Pompa nr 2 - VIBBTC]( (https://www.wykop.pl/wpis/55381209/moderacja-usunela-wpis-za-flood-wiec-wrzucam-jeszc/)

Nowe Pump & Dump
Pompa nr 3 - BCPTBTC
To była pierwsza pompa z grupy WallStreet Bets. Grupa ma już 28k użytkowników, z czego większość dołączyła w tym tygodniu. Co ważne, po pierwszej pompie stwierdzam, że grupa póki co nie jest nastawiona na typowy dump. Cena utrzymywała się na wysokim poziomie przez kilka dobrych minut pozwalając na przyzwoity zysk.

➥ Co: BCPTBTC (#666 wg coinpaprika)
➥ Kiedy: 07.02.2021 1900GMT (dziś)
➥ Grupa: WallStreetBets Crypto
➥ Low: 56 Satoshi
➥ High: 95 Satoshi
➥ Wzrost: ~70%
➥ Moje wejście: 0.00634304 BTC (920zł) - kurs 68 Satoshi
➥ Moje wyjście: 0.00772874 BTC (1123zł) - kurs 83 Satoshi
➥ Zakup 19:00:21, sprzedaż 19:10:18 (różnica blisko 10 minut)
➥ Zysk: 21,8% (203zł)
➥ Skumulowany zysk: 0.00563347 (819zł)
➥ Przebieg: To była pierwsza pompa tej grupy, wiec nie było wiadomo jak będzie ogłoszona waluta. Od przedwczoraj usprawniłem bota, a także wrzuciłem go na AWS w Tokio. Wykonanie transakcji zajmuje teraz 16ms (z Polski było 300ms). Zakup powinien wiec nastąpić ok 150ms od momentu pojawienia się wiadomości na Discord. Powinien, bo... tym razem bot się wywalił przy pobraniu waluty... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Natomiast udało sie kupic z palca (i to dość wolnego palca). Pompa nie była dynamiczna. Jak widać na transakcjach z Binance (lista dzięki uprzejmości @paweu97) mniej więcej od 19:55 był względny spokój tuż przed pompą i już po rozpoczęciu.
Wiadomości została podana na Discord 6,5sekundy po godzinie 19. Jeżeli bot by zadziałał, udałoby się kopic w samym dołku po około 57-58 Satoshi. Ja kupiłem w 21 sekundzie na telefonie (czyli aż 15 sekund po rozpoczęciu zabawy) po kursie 68 Satoshi (wciąż b.dobrze). High nastąpił w 3 falach w drugiej, piątej i szóstej minucie. Bardzo spokojnie. Liczyłem jeszcze na jakieś wybicie, ale finalnie sprzedałem po 10 minutach z zyskiem ok 20%. Wolumen wyniósł w ciągu pierwszych 5 minut ok 920 BTC (dla porównania poprzednio w ciągu 1 minuty 3000BTC). Insiderzy skupowali przez kilka poprzednich dni.
Druga pompa, która miała być dziś została odwołana.

Wsparcie potrzebne
➥ Wspierajcie mnie poprzez wejście w grupy discordowe z moich linków afiliacyjnych (fake konta są wyłapywane). Większa liczba autentycznych zaproszeń daje wyższą range i szybszą informacje o walucie. Dzięki temu będę miał pewność by wchodzić z dużo wyższymi kwotami.
WallStreetBets Crypto
Big Pump Signal
➥ Obserwujcie tag #swiadomakryptopompa
#bitcoin
konszabelant - TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty za kwotę 0.005-0.01 BTC (...

źródło: comment_1612739299Z4Cw7gbxBKEchyU7h2UrA7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@konszabelant: to taki los na loterie, albo ci się uda coś wyciągnąć albo stracić , więcej im dłużej potrzymasz. Jak za 200 zł gra nie warta świeczki ale życzę ci powodzenia i oczywiście lubię excelka z cyferkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@konszabelant insiderzy pewnie kupę kasy trzepią, brawo za pomysł. Ewentualnie goście z VIP kontami. Ktoś tam ode mnie chciał 400 PLN, to ok, ale z innej grupy już 15000 PLN wychodziło.

Fair by było, gdyby jakieś losowanie live gdzieś się odbywało. A tak...

Wrzucamy wszystko do koszyka, i wyciągamy znów.
Bilans i tak jest na zero, sieroty i wolni zawsze stracą.

Btw: skąd bota wziąć?

Obserwuję te grupy, aż wskoczy coś z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gosciu82: Póki co jestem 900zł do przodu. Jestem świadom mechanizmu - opisałem to dokładnie w pierwszym wpisie

@vartan: oczywiście że trzepią kasę. Moje założenie jest takie, że koszę te większe sieroty. Bota napisałem sam w dwa dni.

@Wypoks Wiem. Opisałem mechanizm dokładnie w pierwszym wpisie. Poza tym przy każdym wpisie analizuję kiedy wchodzą insiderzy. Przy tej pompie nie było VIPów. Bota napisałem sam. Z mierną znajomością Pythona zajęło mi to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wypoks:
Wszystkich można podzielić na 3 grupy
1) organizatorzy, ich znajomi, być może ludzie którzy się wkupili $. Oni znają nazwę coina przed całą akcją nawet kilka dni wcześniej
2) VIPy, czyli goście którzy otrzymują sygnał kilka sekund wcześniej niż inni
3) cała reszta tzw.jelenie

Pisząc insiderzy mam na myśli grupę 1. Natomiast zarówno druga jak i trzecią grupę można podzielić na tych którzy wspomagają się różnymi botami lub podchodzą do
  • Odpowiedz