Wpis z mikrobloga

mam problem z kopiowaniem zdjęć z xiaomi . Robiłem ctrl+x w trybie przesylania danych z telefonu do komputera. Zdjęcia z telefonu znikły jak miały a na komputerze ważą zakłamane ilości MB a nawet GB .... i nie mogę tego odpalić w żaden sposób... mieliście podobna sytuację ?

#xiaomi #mi9 #smartfon #komputery
  • 12
  • Odpowiedz
@Pika20 taka nauczka aby robić kopiowanie a potem usuwanie. Także tego, tych zdjęć po prostu już nie ma. Może jeszcze jak zrobisz supełki z obu stron kabla usb to jakieś dane tam sie zatrzymają ale wątpię.
  • Odpowiedz
Robiłem ctrl+x w trybie przesylania danych z telefonu do komputera. Zdjęcia z telefonu znikły jak miały a na komputerze ważą zakłamane ilości MB a nawet GB


@Pika20: RIP zdjęcia
MTP (protokół przesyłania plików po USB) jest zj3bany i łatwo stracić dane przez błędy
  • Odpowiedz
@Pika20 taki błąd najczęściej jest przy słabej jakości usb czy też luźnego połączenia tj kiedy jest wyrobiona końcówka i akurat kabel się osunie.
Nauczony kilka razy takimi akcjami obecnie pierw kopiuje. A o siajomi taki błąd to można poczytać, że jest normą
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: No to teraz się dowiedziałem od was :). drugi raz błędu nie będzie :). Właśnie szukałem w google ale nie mogłem nic sensownego odszukać albo złe zapytania dawałem.
  • Odpowiedz