Wpis z mikrobloga

lód na dachu naczepy widziany z wewnątrz, po uderzeniu szczotką

Naczepa była pusta, niezaplombowana, to se wlazłem i od środka ostukałem. Potem kilka szybkich zakrętów po parkingu i na dachu zostało już tylko trochę "kurzu". Zresztą nawet ten lód nie był jakoś specjalnie groźny. No chyba że bym trafił na drogowego wojownika z kamerką, to afera gotowa. Co innego naczepa z komentarza

#trzymaczkierownicy ##!$%@?
  • 8
nie mogę sobie darować, że nie zrobiłem zdjęcia dachu, od góry. Wspominałem już, parę dni temu z bazy tą naczepę brałem, żeby nie powiedzieć z krzaków. Nie ruszana od początku zimy, więc w zagłębieniach plandeki na dachu porobiły się "wanny", a w nich jeziorka zamarzniętej wody tak po kilka, może kilkanaście kg każde. Z widlaka do sprzątałem. Po zepchnięciu na ziemię po drugiej stronie aż łoskot szedł po okolicy

Niech mi jakiś
Pobierz totalski - nie mogę sobie darować, że nie zrobiłem zdjęcia dachu, od góry. Wspominałe...
źródło: comment_1612708658kxT0TcxlBYC4G3FB2Abt2F.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@totalski: Leniwi polscy kierowcy jezdza oblodzonymi autami. Cos sie nie zgadza? Tu nie ma zadnego pola do dyskusji. Oczywiscie propsy za wyjatkowa postawe jesli sam zawsze czyscisz.
...Może dlatego, tam, bo to jedyny w Białymstoku. :-)

Tak, były zastrzeżenia: kilka nitów brakowało w plandece na krawędzi dachu i audytor powiedział że on by to puścił, ale białoruscy celnicy powiedzą że tędy można rękę włożyć (mała szpara na 4metrach nad ziemią? nie wiem, nie wnikam) i głupio by było, jak by po dobie spędzonej w kolejce na granicy zawrócili spod szlabanu
@wezsepigulke
@Niedobry: zazwyczaj czyszczę. Jak nie zapomnę. No co, karty potrafiłem zapomnieć włożyć do tacho, to co dopiero zapomnieć o czymś czego nie widać? Czasami sprzątałem dopiero na pobliskim rondzie, ale może niech wykopowi eksperci nie znają szczegółów. :-) I dalej piszą w tonie olaboga jaka trwoga o lodzie leżącym na poboczach rond :)

I nie wiem co bym zrobił gdyby na bazie nie było widlaka. Nie wiem. Mam te parę lat