Wpis z mikrobloga

#!$%@?, każdy telefon to ma dopiero zauważyłem. Tu chociaż jest jakiś RIGCZ i nie jest nasrane


@Sebastian_II_Mordeczka: RIGICZ to masz jak nie ma takiej opcji bo to gówniana reklama, w każdym telefonie tego nie ma bo np. żaden z iphonów nie ma takiej opcji.
  • Odpowiedz
@Oastry: No tak, tutaj jest to dobrowolne jak sobie sam włączysz. Zresztą /care na telefony. Ma spełniać podstawowe funkcje, a do swoich rzeczy potrzebuję Androida. Od Apple mam już chyba z 20tego iPoda i to przyznam, że jest sprzęt klasy której żaden telefon nie dostarczy.
  • Odpowiedz
jak już się tak zesraliscie to nie zapominajcie, ze w aplikacji poczty iPhone domyślnie dodaje podpis „Wysłano z iPhone’a”


@Ka4az: i co to według Ciebie obsrańcu ma do zdjęć? Standard że od czasów blackberry jest taki podpis bo stanowi on informację dla odbiorcy maila że jest on pisany "w biegu" przez co odpowiedź może nie być wyczerpująca lub pełna dla odbiorcy. Mnóstwo firmowych outlooków dodaje "Sent from mobile" z automatu jak
  • Odpowiedz
@Oastry: Dla mnie dodawanie z AUTOMATU podpisu do maila czy watermarku do zdjęcia to ten sam poziom żenady. Wszyscy tu cisną po Xiaomi i Samsungu, ale Apple robi to samo.

I tak mam iPhone i wyłączyłem to od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz