Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Korwiniści - głosuje na konfę, bo gospodarka jest najważniejsza. Sprawy swiatopoglądowe są nieważne. **Okazuje się, że konfa to katoliban. Zdziwiony_pikachu.jpg**
Lewica - sprawy swiatopoglądowe są ważne. Ale najważniejsze jest to, że rujnujemy gospodarkę ramię w ramię z Pisem.
#libertarianizm #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewactwa
Pobierz Piwniczny_haker - Korwiniści - głosuje na konfę, bo gospodarka jest najważniejsza. Sp...
źródło: comment_16126981822pPLhoeHfmB2vc63smNAuM.jpg
  • 56
@GratisLPG: No chciałbym poczytać, dowiedzieć się więcej o tej merytorycznej - g o s p o d a r c z e j - stronie Konfy. Plus Konfa to przecież katolicy, więc przecież by się trzymali programu - wszak kłamstwo to grzech.

Oparcie na Dekalogu != podporządkowanie mu.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Czyli dekalog będzie całkowicie zrelatywizowany na potrzeby bycia podstawą porządku prawnego Polski? xD
@reynevayen: Głoszą od zarania dziejów potrzebę zaprzestania wprowadzania nowych podatków, ich obniżkę a także wycofanie państwa z wtrącania się w gospodarkę. Ci sami ludzie wałkują ten temat od dekad, publikują od zawsze programy wyborcze w necie.
Mają ci pod dom przywieść program wyborczy? A weź spadaj na drzewo, ty tylko jesteś zdolny do słuchania hasełek i są tobie one serwowane bo innego dostępu do takich jak ty nie ma i nie
Mają ci pod dom przywieść program wyborczy?


@Bonapartysta: Wystarczyłby np. PDF na ich stronie.

A weź spadaj na drzewo, ty tylko jesteś zdolny do słuchania hasełek i są tobie one serwowane bo innego dostępu do takich jak ty nie ma i nie będzie.


Chcę uzyskać pełny program gospodarczy Konfy żeby nie opierać się na hasełkach, a ty mi zarzucasz, że słucham tylko hasełek. NO CIEKAWE CZEMU, NA PEWNO NIE DLATEGO, ŻE
Jest w necie poszukaj sobie. Ja cie nie będę wyręczał.


@Bonapartysta: Nie ma. Bo, jak mówiłem, hasełek w stylu "Zwolnimy urzędników!" czy "Obniżymy podatki!", nie liczę jako program.

Jest to logicznie możliwe, ale Konfederaci tego nie chcą.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: To jakie jest kryterium zgodnie z którym konfederacji chcą pewnych rzeczy z dekalogu a pewnych nie?
@reynevayen: To jest idea, której realizacje obiecują. Tej idei nie da się inaczej zrealizować niż wybranie pewnej konkretnej części urzędników i zwolnienie ich a także wybranie konkretnego podatku i wywalenie go w kosmos ustawą. Po prostu kwestią dyskusyjną jest co konkretnie i co w jakiej kolejności ale to już jest kwestia bycia rządem i wtedy masz ogląd sytuacji co precyzyjnie robisz.
Otworzyłem PDF z ich konkretnym programem z ich strony oficjalnej
@Bonapartysta: Nie, nie kończysz. Jeśli konfederacja nie chce chce zaorać połowy państwa - i samorządów zresztą też - poprzez zerowy PIT, dobrowolny ZUS (przypomnę może, że jeśli ZUS-owi kończy się kasa to dostaje dofinansowanie z budżetu państwa), zredukowanie wpływów z opłat za benzynę, to chcę wiedzieć dokładnie z czego pozyskają środki zastępcze - bo nie, usunięcie kilku urzędników nie zrekompensuje ogromnie mniejszych wpływów do budżetu. O tym jakoś tak chętnie w
@reynevayen: Brawo o to właśnie chodzi mądralo. Programem konfederacji jest zaoranie państwa. O to chodzi w tej idei właśnie. Państwo powinno mieć jak najmniejszy budżet oraz możliwości. W tej idei chodzi o to że państwo ma utrzymywać tylko wojsko, policje, sądy i pilnować tymi narzędziami praw obywateli.
Nie ma środków zastępczych i dobrze bo o to chodzi aby te pieniądze zostały u szarego człowieka a nie do kabzy Morawieckiego i jego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal0110:

To na kogo głosować w tym naszym zajebistym państwie?

I tylko wszędzie pełno dzbaniarskich wpisów "no przecież głupi ludzie sami sobie tak wybrali" ()
Herezja i bałwochwalstwo jest szkodliwe, ale nie na tyle, by czyniło "wielką szkodę społeczną".


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: No to czemu przestrzeganie przed nim znajduje się w dekalogu, i to na pierwszym miejscu? No i nie odpowiedziałeś: kto ma decydować co jest szkodliwe i w jakim stopniu?

. Programem konfederacji jest zaoranie państwa. O to chodzi w tej idei właśnie. Państwo powinno mieć jak najmniejszy budżet oraz możliwości.


@Bonapartysta: No to czemu Konfa