Wpis z mikrobloga

Sprawdzałem auto z ogłoszenia i w historii pojazdu widnieje jedno uszkodzenie.
Czy raporty ze stron typu autodna, autobaza itp posiadają szczegółowe dane odnośnie incydentów (co zostało uszkodzone, kiedy itp) czy tylko widnieje informacja, że takie zdarzenie miało miejsce jak na historii pojazdu?
Ktoś brał raporty z tych stron i mógłby powiedzieć jak to wygląda? Albo podesłać przykładowy raport? (oczywiście z zamazanymi danymi)

#motoryzacja #samochody #vin
  • 6
  • Odpowiedz
to myślę, że niewiele więcej znajdziesz na pozostałych stronach. Ewentualnie jak będziesz juz na auto zdecydowany to dla świętego spokoju możesz sprawdzić
  • Odpowiedz
@kicjow: kupiłem autodna, na ich stronie możesz obejrzeć przykładowy raport. Odnośnie incydentów jest pokazane miejsce (np. czerwona kropka na zderzaku), rok i kwota naprawy. Ale jedna rzecz mnie zaskoczyła gdy porównałem raport i informacje od sprzedającego (salon renault - samochody używane wiec chyba wiarygodne źródło), okazało się ze auto miało incydenty na przednim zderzaku, lewym boku, tylnym zderzaku (powiedział mi to sprzedający i potwierdziło to dna) ale incydent oznaczony na lewym
  • Odpowiedz