Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u Was to wygląda, ale koronawirus spowodował u mnie tak silną i tak ogromną niechęć do emerytów, łącznie z tym pisowskim rządem. Straciłem do nich wszelakie współczucie, nawet idąc bez maski staram się im centralnie czasami dmuchnąć mordę, jak stoją bez tych masek. Ostatnio trafiłem na ciekawą rozmowę jak to młodzi chcą odebrać im ich pienionszki. Dlatego każda śmierć emeryta na covid mnie cieszy. Zajmują respiratory ludziom młodym, którzy jeszcze mają szansę się z tego wylizać, a my żeby uratować życie zbędnego elementu który nie przynosi nic dla gospodarki i kosztuje ogromne pieniądze musimy siedzieć w domach, a do firm które nie mogą wytrzymać sytuacji wysyła się zorganizowane oddziały milicji obywatelskiej, wraz z decyzjami o zamknięciu lokalu.

Pies trafił emerytów, jeszcze bardziej będę na nich dmuchał i przypadkiem pluł. Nazwijcie mnie socjopatą, debilem, kretynem. Ja ich #!$%@? po prostu nienawidzę, bo to przez nich odebrano mi normalne życie.

I nie mam dziadków, a jakbym ich miał to zamknąłbym ich w 4 ścianach, zakazał kontaktów społecznych i wychodzenia z domu i dowoził zakupy, jednocześnie zakazując #!$%@? do kościółka. Ale stara baba ma kołowrotek w dupie i bez zrobienia kółka po sklepach i targowiskach dostaje #!$%@?.

TFU NA EMERYTÓW!!!!!!

#koronawirus
  • 9
@xerox: No nie, topka zajmowanych respiratorów, łóżek szpitalnych to właśnie stare baby. Do tego mają bezwzględnie #!$%@? na maski, gdzie grupują się i potrafią sobie dmuchać prosto w mordy. Skoro są grupą którą jest najbardziej zagrożona, to nie zamknięto ich siłą w domu, nie zorganizowano dostaw jedzenia oraz nie zamknięto kościółków? A przy tym przy okazji przegłosowano 14 emeryturę, gdzie tarcze dalej leżą. No #!$%@? wcale nie odpowiadają za obecną sytuację,
@wyk00p: Wartościowanie życia ludzkiego ze względu na to ile kto ma lat jest nieludzkie. Podobnie nieludzka jest nienawiść do starszych osób, spowodowana wybuchem pandemii. Za ograniczenia nie odpowiadają starsi ludzie, ale skorumpowane rządy. Emeryci nie kazali ludziom zamykać biznesów, niszczyć gospodarki, przekazywać więcej władzy państwu czy powiększać majątki korporacji i najbogatszych (może poza Bidenem). Przenoszenie na nich odpowiedzialności i frustracji, zwiększa podziały występujące w społeczeństwie i znieczulicę. Gdyby emeryci nie byli