Wpis z mikrobloga

@czorny_lis: Odwieczny konflikt pokoleń nic nowego. Ja też się z ojcem zawsze o politykę kłóciłem, ojciec za Wałęsą a ja przeciw Bolkowi. Samo życie tylko przedmiot kłótni się zmienia.
  • Odpowiedz
@czorny_lis: a ja dla odmiany po wielu latach w końcu przekonałem ojca i powiedział, ze nigdy więcej nie zagłosuje na PiS. Łatwo nie było i nie raz się wqrwialem. Powiedziałem mu, że wybiera ludzi, którzy niszczą mi życie i niszczą moja przyszłość, Twoja przyszłość już była, powiedziałem mu, więc dlaczego na nich głosujesz? Na złość mi? Jeśli tak, to wiedz, że usuwam ze swojego życia ludzi, którzy mnie krzywdzą. To i
  • Odpowiedz
@Podly_Bzik: ee dopóki tata żyje to ma prawo robić co chce i decydować jak mu się żyje a nie jak było kiedyś. Dlaczego ma nie dostać więcej emerytur itp.
Jeśli się przekonał, że warto też pomyśleć o jego dzieciach i wnukach to szacun.
To zdanie o usuwaniu ludzi ze swojego życia fajnie cię podsumowało, tak się dajesz zmanipulować polityce.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@czorny_lis status studenta dali. Pozdrawiam czasy PO kiedy będąc studentem nie miałeś minimalnej stawki godzinowej, płaciłeś podatki i umowę mogłeś dostać (lub nie) po miesiącu pracy bo pozwalało na to prawo.

@GrafikaUltraHaDe: jak dawałeś się jeb*ć na zleceniu 4 zł za godzinę lub na czarno to tylko Twój problem xD
  • Odpowiedz