Wpis z mikrobloga

Znaczy się ma mnie boleć to że PiS nie ma już większości w senacie? Ale dlaczego to ma mnie boleć?


@maciorqa: No Jarka boli do tej pory. Więc jak opozycja się jednoczy to jednak da się wygrać. Gdyby się zjednoczyli przy wyborach prezydenckich to też by wygrali.
  • Odpowiedz
@Khaine: No ale napisałeś to w taki sposób, jakby to było adresowane do mnie, że jestem PiSowskim trollem i mnie też boli, że Kaczyński nie ma już większości w senacie.
  • Odpowiedz
No ale napisałeś to w taki sposób, jakby to było adresowane do mnie, że jestem PiSowskim trollem i mnie też boli, że Kaczyński nie ma już większości w senacie.


@maciorqa: No bo narzekanie na najlepszy możliwy plan aby metoda d'Hondta dzięki której PiS ma dwa razy samodzielną większość przy poparciu rzędu 30-kilku procent wypaliła PiSowi prosto w ryj śmierdzi PiSowskim trollem którego zapiekło co się stanie gdyby faktycznie do takiej koalicji
  • Odpowiedz
@Khaine: Ale ja mam po prostu bekę z tych nieudaczników z PO xD

Już raz była wielka koalicja europejska przed wyborami do europarlamentu w 2019 roku i gówno to dało, a teraz chcą budować kolejną, nie pytając się innych nawet o zdanie. xDDD
  • Odpowiedz