Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady.
Chce kupić zapasowy telefon RN8 (bez T bo musi mieć diodę powiadomień, NFC zbędne) lub RN8Pro. Nie interesuje mnie wgranie w gry tylko aplikacje typu skype, signal, facebook, google chrome itp. Obecnie można go kupić w Polsce z końcówek serii za 600 i 800 zł. Nie mam jak tych telefonów na żywo porównać bo nie mogę ich w sklepach na wystawach dostać. Brałbym en Pro ze względu że ma trochę lepsze bebechy ale martwi mnie jego rozmiar. Po filmikach z YT widzę że bardzo się różnią Mimo że to te 3-4 mm na wysokość to jednak widać różnicę w wymiarach. Czy ten Pro naprawdę jest mega duży? Czy te 4gb w RN8 wystarczy dla androida 11 (bo podobno jednal seria Note 8 ma dostać wyjątkowo 11stkę) ?
#xiaomi #redmi
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbyszek_kieliszek: Braciak ma redmi note 9 pro. Tam chyba jest6gb ramu, chodzi jak złoto i ma dobry aparat. Co do ramu obecnie do płynności minimum to 3gb, poniżej to już złom i się zacina nawet w menu.
Co do rozmiaru trzeba się przyzwyczaić. Jak macam swoje stare telefony co mają 5,5 całą to się wydają malutkie