Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #neuropa #karon

Od pewnego czasu toczę ożywioną dyskusję z użytkownikiem Jah00, i z każdym jego komentarzem coraz bardziej nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
https://www.wykop.pl/link/5815201/comment/87813959/#comment-87813959
Garść cytatów tego użytkownika:

Poza tym uważam, że postępowa alternatywa jest dużo bardziej toksyczna i o ile nauki Kościoła mogły co najwyżej przyczynić się do skromnego i pokornego życia, tak idee postępowe doprowadzą do przemocy i rozwalą cały porządek społeczny. Powodzenia.

Lewicowiec to taki niedojrzały komunista. Komunizm jest tylko konsekwencją lewicowych poglądów, nie ma tu dużej różnicy. Zło jest złem, mniejsze, większe, nie ważne.

Mało mnie to interesuje, a poza tym nie można w żaden sposób zweryfikować wiarygodności tych rewelacji. Przecież mamy teraz do czynienia z lewicową nagonką na Kościół w celu jego zniszczenia. Tak samo nie ma sensu czytać o globalnym ociepleniu, ani o szczepionkach, bo to nie informacje, tylko propaganda napędzana chęcią zysku i realizacji własnych celów przez elity. Kompletnie nieobiektywna. Już pisałem, Kościół nie ma możliwości obrony, bo jak się przyzna to powiedzą winny, a jak się nie przyzna to powiedzą, że zataja i kręci. Bo wyrok już jest wydany, Kościół ma być zniszczony.

Konkrety masz we Francji, w Szwecji i ogólnie na zachodzie, gdzie najsilniej realizuje się lewicowe ideały. Spadek dzietności, mniej małżeństw, więcej rozwodów, ludzie żyjący samotnie, niezadowolenie społeczne, protesty, lawinowy wzrost przestępczości, bezrobocia, zwłaszcza wśród młodych, terroryzm, znieczulica społeczna, zwykli ludzie bojący się chodzić po ulicach po zmroku, gdzie rządzi prawo silniejszego i nawet policja nie chce się zapuszczać w niektóre rejony. To samo będzie u nas za parę lat jeśli będziemy te same "ideały" realizować. Jakie to ideały? Markizm kulturowy i socjalizm. Marksizm opiera się na rewolucji, gdzie jedna grupa społeczna z nienawiści niszczy drugą. Socjalizm opiera się na pasożytowaniu jednej grupy społecznej na owocach pracy drugiej grupy społecznej, co prowadzi poza niezadowoleniem do ubożenia i jednych i drugich. Cała ta nienawiść wynika z niesprawiedliwości, gdzie nadaje się przywileje jednym kosztem drugich, dzieje się to pod wzniosłymi hasłami równości i wolności w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie.

Cywilizacja oparta na chrześcijaństwie wygrała i wspaniale się rozwinęła, bo ludzie okradali i mordowali się trochę mniej. Wszystko na ten temat.

Aborcja nie wynika z religii tylko z konstytucji i z państwowego prawa zakazującego zabijania. A jak cię to tak boli to wyjedź sobie gdziekolwiek do Czech np. zrób aborcję legalnie i wróć, bo czuję, że tak cię ta religia napastuje, że zaraz w ciążę zajdziesz.

Aha, więc dziś mamy o tym pojęcie, dlatego wykładamy gender, a dookoła rośnie liczba samobójstw, upada moralność, wzrasta przestępczość itd. Krótko mówiąc za bardzo sobie upraszczasz świat. Ja uważam, że to właśnie starożytni ludzie byli mądrzejsi, bo musieli, inaczej czekała ich śmierć. To dziś stać nas na bycie głupkami i w większości nimi jesteśmy.

Ja uważam, że ty się mylisz, a na pewno łykasz mainstreamową propagandę. W ogóle nie masz pojęcia o co tak naprawdę chodzi i jak jesteś rozgrywany, ale nie będę odbiegać od tematu.

Poza tym protesty i niezadowolenie są prowokowane przez elity, które na zamieszaniu korzystają. Przykładowo protestowanie przeciwko aborcji, która dotyczy 0,001% społeczeństwa, a nie protestowanie przykładowo przeciwko cenzurze, która dotyczy wszystkich pokazuje jak debilna jest ta masa zwana społeczeństwem.

Gdyby realizowały idee prawicowe to nie byłyby krajami trzeciego świata.

A badania z lewackich uniwersytetów są dla mnie kompletnie niewiarygodne.

Lewicowość nie opiera się na autorytaryzmie bądź jego braku ani na religii, tylko na wyzysku i niesprawiedliwości. Więc jest kompletnie obojętne jaka ta lewica będzie. Skutek będzie zawsze taki sam. Nawiasem demokracja to jest rodzaj tyranii doskonałej, gdzie ludziom się wydaje, że rządzą.

Tak, wolnościowa dyktatura to jedyna droga. Tyle tylko że prawicowców na świecie jest około 1-3%, reszta to lewicowcy.


Odsyłam do eksperta w tej dziedzinie Krzysztofa Karonia. Jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi. A jak nie wiesz to posłuchaj Karonia.
  • 1