Wpis z mikrobloga

#csgo
Jak wygląda u was granie po długiej przerwie? Nie grałem rok i totalnie zdziadzaiłem. Ledwo utrzymuję kd w granicach 1,a to dopiero kalach w laurach. Najwyższa ranga u mnie to oreł, ale chyba nie wrócę na to miejsce
  • 10
@zacky: Prawda jest taka, że poziom idzie w górę, nawet na tych meczmejkerach (oczywiście pomijając, że każdy z tego tagu faceit level 10). Ktoś kto 2 lata temu był supremem już może pierwsze opory na górnych kałach złapać.

Natomiast rdzewienie wystepuje naturalnie, jednak szybko przechodzi.
@Finleyek: właśnie gram I myślę że gra robi to specjalnie, strzelałem typowi z metra w plecy, a on przy full auto dał radę zrobić obrót o180 i trafić mi heada. Chyba to już nie dla mnie
@zacky: 1.5 roku przerwy, bardzo szybki powrót do formy jakieś 3 dni, ale to tez kwestia tego, ze od nastu lat grałem tylko w fpsy i zawsze na tych samych ustawieniach. Co do poziomu, obecny global na mmach jest o wiele słabszy od tego co było pare lat temu.
@Finleyek: reset był w 2015 jak mnie pamięć nie myli, a ja mówię o 2014 gdzie wbicie oreła kosztowało mnie 26 wygranych pod rząd w których byłem na czele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie tez nie trzeba znać podstaw tylko coś tam strzelać
@zacky: ja wróciłem ostatnio po prawie 4 latach, byłem w kałachu teraz Silver 5 i no ciężko mi będzie chyba wejść do Golda. Mam co prawda relatywnie gorszy sprzęt jak kiedyś ale wydaje mi się że i poziom wzrósł.
@redofrompolsza: chyba tak. Pamiętam że mało kto rzucał jakieś granaty sensowne, a teraz to każdy strzela, rzuca, nawet z Rosjanami da się pograć i się nie denerwują. Szkoda że mnie nie wrzuciło do jakiegoś Golda czy Silvera. Może przez chwilę bym był smerfem ale bym się przyzwyczaił do gry jeszcze raz
@Finleyek: Tbh z globalem to też pewnie to, że mało komu się chce to wbijać. Jak ktoś ogarnia to idzie na faceity. Sam miałem z 3 albo 4 razy globala a teraz najlepiej mi się gra na mge-le bo jakoś przyjemnie jest xD

I co najlepsze nie wiem czy ja tak trafiam czy co ale łatwiej mi się gra na supreme-global jak raz na miesiąc zagram niż na te kałachy czy