Wpis z mikrobloga

#kilofyirewolwery #kir3lowcysynakolezankitwojejmamy

Łowcy gnali przed siebie jak wiatr. Choć od dłuższego czasu nikt ich już nie ścigał, to jednak chcieli się jak najbardziej oddalić od potencjalnego niebezpieczeństwa. Nawet kosztem zdrowia rannych. Niektórzy ledwo trzymali się w siodle. Pędząc galopem, łowcy opuścili zalesione pagórki i wkroczyli na prerię. Po wielogodzinnej jeździe, w końcu zatrzymali się, aby odpocząć. Znajdowali się na środku trawiastej równiny, obóz wprawdzie składał się tylko z ogniska i ich posłań, ale przynajmniej nikt nie mógł się do nich niepostrzeżenie podkraść.
Priorytetem było rzecz jasna opatrzenie rannych. Henry Schtahter bezzwłocznie przystąpił do operowania najbardziej pokiereszowanego Johnnego.
-Kula utkwiła w nerce. Psiakrew. To będzie długa noc.
Beznogi nic nie powiedział, bowiem jakieś pół godziny wcześniej stracił przytomność. Na szczęście specjalnie wyszkolony do przewożenia niepełnosprawnych koń, go nie zrzucił.
Wartą zajął się Chad. Całą prerię widać było jak na dłoni, ale to nie było jedyne niebezpieczeństwo. W pewnym momencie Chad usłyszał szelest trawy, a następnie charakterystyczne grzechotanie. Instynktownie sięgnął po broń i już po chwili oddał strzał. Na szczęście grzechotnik, którego zabił nie zdążył nikogo ugryźć. Miał też oko na Henrego Dodge'a, w razie gdyby próbował jakichś sztuczek.
Nazajutrz Henry Schtahter obudził się z katarem i kaszlem, a Beznogi Johnny obudził się bez nerki.
-Ugh, czuję się jakby mnie… Aaaaa gdzie moje nogi?!
-#!$%@? Johnny, że też nigdy ci się nie znudzi…
-Nieźle oberwałeś Johnny. Musiałem ci wyciąć nerkę. Ale spokojnie, ludzie mogą żyć z jedną. Będziesz musiał trochę mniej pić…
- Trzeba było pozwolić mi umrzeć…
Gregory w tym czasie uciął sobie pogawędkę z jeńcem. Wyglądało, że nawet dość interesującą. Theodor wraz z Billym i Brucem postanowili zbudować wóz, ale z racji, że na prerii nie było zbyt wielu drzew pomysł upadł. Zrobili zaledwie 4 koła. Za to Awer wystrugał sobie róg, którego donośny dźwięk było słychać w naprawdę dużym obszarze.
-No i po co nam to? Żeby na siebie ściągać uwagę?
-Poczekaj aż usłyszysz mój plan.

***

@HeroesIV
@Awerege +4 siły +4 koła do wozu +róg
@BQP +4 siły
@Gdanio
@Onde +8 siły
@SirSherwood +4 siły +1 strzelectwa
@MatematycznyPlomien

Deklaracje na discordzie.
Czas na podjęcie decyzji: podam na disco
Akumulat - #kilofyirewolwery #kir3lowcysynakolezankitwojejmamy

Łowcy gnali przed s...

źródło: comment_1612463037uja9LRj50HJcoWDyEFnHof.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz