Wpis z mikrobloga

Kiedy wszyscy spuszczali się nad serious samem, Koreańczycy wzięli sobie za cel zrobienie konkurencji w tym segmencie szalonych shooterów. Tak też powstało nitro familly, w mojej opini dużo ciekawsze pod względem fabuły i aranżacji świata od sztampowego sama. Porwali nam gówniaka, więc bierzesz starą na plecy i lecicie wymordować całe miasta w akompaniamencie rewelacyjnej muzyki oraz przyjemnego systemu combosów.

Nie chcesz powiadomień? Daj na czarnoliste - #gryzgazetek
#gimbynieznajo #gry #pcmasterrace #nostalgia
trejn - Kiedy wszyscy spuszczali się nad serious samem, Koreańczycy wzięli sobie za c...

źródło: comment_1612451045AqgOZxuBeSuWarGVyiITs7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pamiętam jak grałem w to z kumplem gdy umierał Jan Paweł II. Gdy ogłosili, że nie żyje akurat była jego tura, wtedy wziąłem różaniec i zacząłem się modlić. xD #!$%@? akcja, ale miałem 9 lat.


@ktosukradlmojlogin: piękna historia, aż się wzruszyłem na wspomnienie 2 kwietnia 2005 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trejn: Pamiętam, że w wakacje 2001 roku dostałem "PolyStation" (jakaś podróba pegazusa, których było pełno wszędzie) i całe wakacje grałem. Po zajęciach w przedszkolu oczywiście robiłem to samo, wtedy stało się "to". 11 września, każdy pieprzony kanał to transmitował. Oczywiście mama po powrocie z pracy chciała oglądać co się tam działo i nie pozwoliła mi tego dnia grać na konsoli bo "dzieją się bardzo ważne rzeczy", wiadomo, wtedy nic mnie
  • Odpowiedz