Wpis z mikrobloga

@HardyWojownik: Ty widziales co on wyprawia samochodem po drogach? Ta kolizja to byl tylko znak ostrzegawczy do czego zdolny jest ten typ, takich trzeba zwalczac w zarodku. Dla slawy zrobi wszystko i bedzie sie posuwal dalej i dalej. Byl podobny pataus w internecie pod pseudonim DanielMagical i spolecznosc go w koncu ukrocila, z tym trzeba zrobic to samo.

A jezeli on Cie smieszy to wspolczuje.
  • Odpowiedz
@HardyWojownik: Z całą akcja nagłego zgłaszania go na youtube się nie zgadzam bo póki co nic na streamach z youtuba nie zrobił więc nie za powodu reporta ale mogę wiedzieć skąd wiesz, że wypadek to nie jego wina? xD Mam nadzieje, ze nie stąd, że po prostu tak powiedział na stream albo że pokazał Ci losową kartkę z biurka xD
  • Odpowiedz
@Burkhard: Widzę ekspert od przepisów ruchu drogowego, tylko prawko ma pewnie z trzy lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje że jak popełnisz malutki błąd na drodze to wymiar sprawiedliwości Cię dosięgnie, a jeszcze lepiej będzie jak nie popełnisz jakiegoś czynu a ktoś Cię i tak #!$%@? i dla zasady dadzą mandacik. Jak wsiadasz do komunikacji miejskiej to kupuj szybciutko bilety bo znowu będziesz płakać że
  • Odpowiedz
@Szukam_Mirabelki: Dla Twojej wiadomosci prawo jazdy mam 9 lat, ale nawet wspomniane przez Ciebie 3 lata sa az nadto zeby zauwazyc ze typ nagminnie lamie przepisy, ogladnij sobie zanim zaczniesz pisac swoje wysrywy: https://streamable.com/u54c0t

Nie rozumiem do czego pijesz w drugiej czesci, ze ktos mi #!$%@? lata temu mandat, no i co? Zaplacilem, sluszny czy nie i koniec tematu. Widze, ze dlugo musiales szukac czegos zeby sie do mnie #!$%@?,
  • Odpowiedz