Wpis z mikrobloga

To wciąż prawicowy ultrakonserwatysta


@EvilToy: Trochę zelżał ale i tak jego głównym paliwem jest nienawiść do Kaczyńskiego. Kto wie jakby się jego losy potoczyły gdyby Liga Polskich Rodzin przeskoczyła próg w 2007 roku.
  • Odpowiedz
@EvilToy: posłuchaj sobie kilku zdań które wypowiada Giertych a kilku które wypowiada dajmy na to mareczek Suski co używa Huawei w pracy (dostał od delegacji z Chin xdddd )
  • Odpowiedz
@EvilToy: Giertych to typ wywodzący się z rodziny o tradycjach faszystowskich (poczytajcie sobie jaką funkcję pełnił jego pradziadek w przedwojennym Stronnictwie Narodowym) i sam ma podobne poglądy i cała jego działalność polityczna to była chęć kontynuacji tradycji dawnego SN do którego zresztą wielokrotnie się odwoływał. Ideologicznie najbliżej mu do PiSu, Konfederacji albo Solidarnej Polski. Cała jego krucjata anty-pis to nic innego jak chęć osobistej vendetty na Karakanie za to że
  • Odpowiedz
@AndyMendy: Ja to rozumiem, że jest o kilkadziesiąt lvl wyżej w wypowiadaniu się/klasie jako takiej od prawicowców pisowskich i konfederackich, ale gościu od kilku lat wypowiada się głównie na temat prawa. Mówiąc o prawie ciężko wyjść na oszołoma.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: A co do Giertycha w Ministerstwie Sprawiedliwości, to czemu nie, ale pod warunkiem że zajmowałby się tylko i wyłącznie rozliczaniem pisu. Do ich rozliczenia może być potrzebny ktoś właśnie taki jak Giertych, czyli ktoś kto, zwłaszcza po jesiennej akcji prokuratory w wyniku której ucierpiało jego zdrowie, ma silne powody by pisowców bezwzględnie dojechać. Powoli zaczynam się godzić z tym że być może nie znajdzie się nikogo lepiej predysponowanego do
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Nie, cwaniaka miejsce jest poza zawodami prawniczymi i poza życiem społecznym. Wiesz, że próbował on założyć oficynę wydawniczą, która miała publikować biografie znanych ludzi i chciał od nich zapłaty za nie publikowanie ich? Albo latał z nagraniami swoich klientów do gazet? Żadna ilość antypisowości nie zrównoważy tego, jaką szumowiną jest ten człowiek.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Zasadniczo masz rację, ale ja się zaczynam godzić z tym że tak nie będzie, bo jak napisałem wyżej, idealny świat nie istnieje. No i taki smutny wniosek mnie naszedł: do polityki ciągnie bardzo dużo ludzi ze skłonnościami do podłości i władzy dla samej władzy. Zero poczucia misji, zero myślenia o przyszłości, zero patrzenia na szerszą perspektywę. Liczy się tylko i wyłącznie to co jest tu i teraz, aby dorwać
  • Odpowiedz
@EvilToy Romek został wyrzucony z kaczej piaskownicy parę ładnych lat temu i z płaczem pobiegł do domu krzycząc że on im jeszcze pokaże. Teraz robi im we wszystkim tylko na złość ale nie dlatego że ma inne poglądy tylko dlatego, że go wyrzucili ze swojej bandy.
  • Odpowiedz
cywilizowane standardy w kwestiach ginekologicznych to skrajna lewacka ideologia


@MKULTRA: No i jak to wyczytałeś z powyższego wpisu? Bo mam wrażenie że jemu tutaj bardziej chodzi o Lempart która chce ze strajku kobiet zrobić komitet poparcia Lewicy z całym dobrodziejstwem inwentarza którego nikt nie chce? Ona przecież swoją radę regencyjną złożoną ze starych koryciarzy i swoich koleżków zrobiła jeszcze zanim dobrze na ulicę wyszli.

W tym momencie projekt ustawy który wprowadza aborcję na życzenie też uważam za strzelenie sobie najpierw w stopę a potem w ryj, bo po pierwsze nie ma to nawet zerowych szans na przejście, po drugie jedynie może przegonić z brania udziału w protestów ludzi którzy uważali poprzedni stan prawny za wystarczający - to jest jedyny skutek jaki może zostać
  • Odpowiedz