Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza
Trzymajcie za mnie kciuki. Mój dział się restrukturyzuje i pozycja na kierownika mojego podzespołu została rozpisana (tylko wewnętrznie). Trzymajcie te kciuki, bo muszę utrzeć nosa koledze z innego podzespołu, który też zaaplikował i ciągle heheszkuje, że niedługo będzie moim szefem [27 lat, mniej doświadczenia (w tym zerowa wiedza z zakresu naszych obowiązków), gorsze wykształcenie, za to bardziej wybujałe ego i peplanie trzy po trzy oraz status zespołowego pijaka]. Czego jednak nie wie i nie podejrzewa (bo myśli, że nie mam jaj), to to że ja też aplikowałem i już prowadzę przygotowania i strategiczne podchody. Tylko nie paplam o tym na prawo i lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje marzenie to zobaczyć jego minę i zaskoczenie. Akceptowalne opcje to albo ja, albo żaden z nas. Za jakiś miesiąc się okaże. Tymczasem!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601b28420c5b6a000b40bfa1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 9
OP: @peja_ricardo12: @WDEM: o dzięki za odpowiedzi (plusy ujemne i plusy dodadnie( ͡° ͜ʖ ͡°))! Oboje jesteśmy ekstrawertykami, tylko ja już wyrosłem dawno z potrzeby bycia zawsze w centrum uwagi. Dlatego m.in. też piszę ten wpis z anonimowych. Nie mam problemów w kontaktach, a wręcz przeciwnie. Kolega za to czasem potrafi palnąć coś co ani nie pasuje do sytuacji, ani do osoby (lub ją wręcz
@WDEM: jeśli patrzą trzeźwym okiem to nie wybiorą OPa, bo przy założeniu, że to nie jakaś 30 osobowa firma tylko większa to będą patrzeć na to, że tamten jest młodszy, a to że ma wybujałe ego jest plusem bo będzie miał parcie na wyniki. Co do OPa, żebyś się czasem nie zdziwił, bo jeśli masz 27lat+ doświadczenia i nie miałeś stanowiska nawet zwykłego TLa to jest to jasny komunikat jesteś gościem,
OP: @tochybaananas: Ja mam „jedyne” 31 lat xd nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że mam ponad 27 lat doświadczenia. Po prostu mam w tym zakresie większe doświadczenie, w tym z dwóch firm i wyższe wykształcenie (które jest też wymagane). Mógłbym spokojnie jeszcze pare lat poczekać, ale jest okazja to czemu nie. Dobra, zobaczymy. Nie ma co się nakręcać teraz. Rozmowy nie zaczną się tak szybko, bo jest w