Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie na nostalgie więc uznałem że założę tag #gryzgazetek zbierając do kupy, najlepsze tytuły które pojawiły się na przestrzeni 1999 - 2004 w wszelakich clickach!, cd-action, komputer świat czy inne Play
()

Na pierwszy ogień Wyścigi wykrętów.
Pozornie, kolejny szajs pokroju maluch racer, tylko że dla najmłodszych. Nic bardziej mylnego! Pod płaszczem koślawego dziwactwa kryje, się na prawdę interesujący projekt gry wyścigowej, gdzie z kilku składowych elementów, budujemy swój pojazd bojowy. Każdy element samochodu daje nam do dyspozycji unikalną umiejętność, co kończy się tym że jest to swego rodzaju wyścigowa wersja hero-shoterów pokroju overwatch.
Każdy wygrany wyścig odblokowywał nam nowego skilla, które mogliśmy komponować wedle własnych potrzeb.
Na końcu każdej krainy musieliśmy pokonać bossa wymagającego odpowiedniej kombinacji trzech umiejętności. Samemu musieliśmy wydedukować co kontruje danego przeciwnika.
Przyznacie że interesująca wariacja na temat ścigałek, jak na cenę i lata kiedy owa gra powstała. Do tego polski dublaż którego próbkę macie w pierwszym komentarzu pod spodem.

#gimbynieznajo #gry #pcmasterrace #nostalgia
trejn - Wzięło mnie na nostalgie więc uznałem że założę tag #gryzgazetek zbierając do...

źródło: comment_1612383167tieZb5WmaLK22dyEPdaurc.jpg

Pobierz
  • 1