Wpis z mikrobloga

Pytanie historyczne. Jak glebokie byly korekty podczas poprzedniego rajdu. Osiągnąłem już swoje lambo 15% temu i w zasadzie mogę sprzedawać. Ale włączyła mi się chciwość i zamiast jednego chce mieć dwa. Wiec zamiast sprzedawać chce ustawić stop lossa z marginesem parunastu procent i podsuwać go jeżeli dalej będzie leciało w górę.

I tutaj pytanie ktoś pamięta ostatni rajd 3 lata temu jak bardzo bujało po drodze?

#ethereum #eth
  • 4
  • Odpowiedz
@banciur: zawsze możęsz na tradingview się cofnąć i zmierzyć, myślę że paręnaście procent to za mało, ja bym liczył do 30%, ale w takim wypadku taki stoploss może cię wyrzucić przy np 32% gdzie kurs pójdzie do góry i stracisz całkiem sporo zysku. Decyzja za tobom
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@else_if: jako taki bystrzak mogles sie domyslec ze lambo było metafora. Jakbym je osiagnal nie pytalbym o takie rzeczy na wykopie tylko zlecil policzenie tego mojemu ksiegowemu :)

Wykresy jasne ze moge poszukac danych historycznych i to sobie policzyc ale przy kwotach ktore chce wycofac wystarczyl mi zwykla odpowiedz mirka z tagu. Jezeli ktos bedzie cos takiego pamietal.
  • Odpowiedz
@Nikitos: Dzieki za sugestie to wartościowa opinia.
Domyślam się ze czy korzystając z mądrości wykopu czy ruszając dupę i faktycznie to licząc w końcu dojdę do jakiejś wartości. A jak tylko ja ustawie to bujnie o ta wartość i 1% niżej.
Ale przygotowałem się na to psychicznie i wszystko powyżej celu zamierzam roztrwonić ;)
  • Odpowiedz