Wpis z mikrobloga

@Rabusek: przeciez cie nie zje, nieironicznie to mowię xD jak nie włazisz do niego na podwórko/do domu to dlaczego ma cie #!$%@? nie drazniony? Psy to co innego. Ps. zanim ty wyjmiesz gaz, to bys zdazył mu 3 kopy na blache sprzedać
jak nie włazisz do niego na podwórko/


@peja_ricardo12: przecież to jest publiczny chodnik przy ulicy a nie prywatny teren

zanim ty wyjmiesz gaz, to bys zdazył mu 3 kopy na blache sprzedać


@peja_ricardo12: weterynarz stwierdził że mniej szkody zrobi prysk gazem w oczy, tego będę się trzymał
@Rabusek: no o to mi chodzi - dlaczego cie ma zaatakowacm skoro nie jest "u siebie"? Daleko mi do psiarza ale psy nie gryza bez powodu. I dlaczego masz mu mniej krzywdy zrobić, jak bedzie musiał szczene składać u weta to nie bedzie spuszczał kojotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabusek: Zakładam że jesteś właścicielem jednego z tych "mniejszych psów" bo w innym wypadku nie widzę w czym jest problem. Gdyby atakowały przechodniów albo stwarzały ogólne zagrożenie dla ludzi to jeszcze bym zrozumiał ale jak się między sobą gryzą to #!$%@? z tym, selekcja naturalna.
Zakładam że jesteś właścicielem jednego z tych "mniejszych psów"


@LuiS0524: nie, mój ma 25kg. Ale co mam zrobić jak zacznie sie jej cieczka i zacznie ją zapinać?

Gdyby atakowały przechodniów albo stwarzały ogólne zagrożenie dla ludzi to jeszcze bym zrozumiał ale jak się między sobą gryzą to #!$%@? z tym, selekcja naturalna.


@LuiS0524: racja, zgłosiłem już zgodnie z radami do OTOZu, tam wiedzą czy to jest ok czy zabrać psy