Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków, jak jarają się doświadczeniem i wykształceniem Trzaskowskiego, tworząc jakieś #!$%@? grafiki. To może ja w skrócie

-Skończył gównokierunek stosunki międzynarodowe, potem zrobił filologię
-Zna kilka języków i jego wykształcenie podsumowane jest na wikipedii jako "Politolog", a jego specjalizacja to "Europeistyka".
-Jest nauczycielem angielskiego i zawodowym politykiem ds populizmu

Zawodowy polityk. Niby fajne papierki, ale niczego konkretnego one nie dotyczą. Ani prawa, ani ekonomii, ani przemysłu, w sumie nic.

#4konserwy #neuropa #takaprawda #bekazlewactwa #bekazpo #trzaskowski #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
Bo jednak wyprowadzanie pieniędzy z subwencji poprzez firmy polityków Kondy, to chyba kradzież, nie?


@venividi: a sprawdzę, do końca nie kojarzę
mazs link lub więcej info pod ręką?

Daj przykład, bo nie udało mi się uchwycić tej orki.

@venividi: miałem tutaj na myśli precyzując akcję gdzie wciskali mu słowa w usta po tym, że kobiety powinny mniej zarabiać xD i sprecyzowałem, że bardziej chodzi o podejście w mediach i europarlamencie
  • Odpowiedz
@venividi: Berkowicz studiował infe na samogłoskach na AGH, kiedyś na miasteczku studenckim rozdawał perłe eksport za głosy i chodził z plakatem, "jakby rządził berkowicz, to mógłbyś tutaj palić blanta" XD
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy do pracy w instytucjach państwowych czy międzynarodowych jak znalazł. Ty byś chciał by miał zawód kucharza czy spawacza? Takie są realia jeśli chodzi o pracę w szeroko pojętych instytucjach państwowych czy ponadnarodowych (np. UE). To, że Ty nie wiesz co to są stosunki międzynarodowe to twoja sprawa ale wytłumaczę Ci, że uczy się tam człowiek jak funkcjonuję państwo i administracja, podmioty międzynarodowe, uczy się prawa międzynarodowego, języków, biznesu międzynarodowego czy protokołu
  • Odpowiedz