Wpis z mikrobloga

@KingBibic: @3032:
zielonka, od 3 dni na wykopie. Robi poradnik how2darknet, ciekawe co tam napisałeś. Jeżeli ktoś ma treść jego psota chetnie bym pcozytał co tam wymyślił. Będę pilnował i nie pozwolę jakakolwiek wyjebke tu a już mi zaczynasz śmierdzić gościu
@jursandal ależ ty jesteś głupi, polecasz jakiś pajaców a ja napisałem o legitym markecie który działa na zasadzie normal Escrow i to mnie nazywasz wyjebkowiczem >nie pozwolę tu jakąkolwiek wyjebke Czyli usuwasz konto i nie będziesz już polecał ghettomilion powered by OdinnegoVendora?
@KingBibic: i robie wpisy o tym? jak ktos zapyta to pomoge. zostalem #!$%@? ostatnio przez odinnegovendra bo sie dalem zrobic jak dziecko bo mial duzo opinii, ale ch*j. Janosik spoko ale ma drozsze rzeczy niz GM, znam pare znanych kontaktow i nikomu nic nie wciskam a taka zielonka jak Ty bedzie mi podejrzana i mam Cie na oku au
@jursandal

Mam cię na oku

XD mam się bać? Gościu ale czaisz że trzeba przekazać wiedzę wykopkom żeby korzystali z Escrow bo przyjdzie taki drugi @RekraM którego też polecałes ;) i oscamuje kogoś znowu na 700 PLN a przy korzystaniu z NE za pomocą marketu nie ma opcji wyjebki
@KingBibic: tak i tu się z Tobą zgodze, ale moium zdaniem to nawet i natakich zasranych marketach nigdy nie bedzie bepzeicznie w escrow bo w kazdym momencie moze byc ten exit scam. tego cwela rekrama polecalem tylko dlatego bo mi obiecano jakies bonusy za reklame tak jak on podobno dostawal i #!$%@? dostalem. pluje se w ryj ale czasu nie cofne,
ale spoko - jak masz dobre intencje to nie bede