Wpis z mikrobloga

Mircy z #druk3d swego czasu polecano mi Phrozena Mini 4k tu na tagu, ostatecznie drukarki nie kupiłem wtedy (moje offroad taxi miało pierwszeństwo) i tak teraz temat żywicy wraca na tapetę. Trafiłem na ten filmik na internetach https://www.youtube.com/watch?v=RTUhHnlZ6-8&t=125s i tak się zastanawiam czy jednak Mini4k to dobry wybór. Coś się na rynku żywicy ruszyło? Jest coś lepszego w tym budżecie?
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Podstarzaly_Mandalorianin: w temacie żywicy na razie znaczącym postępem są ekrany mono zamiast kolor, i światło spolaryzowane zamiast jak popadnie z LEDów uv (gdzie większość z niego się odbije/straci w polaryzatorze lcd, wypalając go zbytecznie)
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: niedawno kupiłem LD-002R. Rozważałem takie z ekranami mono, ale jak coś spierdzielisz i uszkodzisz ekran to poszukaj sobie ile kosztuje nowy i czy w ogóle jest gdzieś dostępny ;)
Jak poszukasz głębiej to drukarki z matrycami led (zamiast jednej mocnej diody) oprócz tego, że szybciej drukują, to zostawiają na wydruku odbarwienie w kształcie siateczki. (nierówne utwardzanie w trakcie druku).
  • Odpowiedz