Wpis z mikrobloga

#ptaki #ornitologia #pustulka
Wyszedłem na papieroska jak co wieczór przed snem nagle coś zaczęło się tłuc na dachu i powoli zbliżać się do krawędzi .. przeczucie miałem że to jakiś ptak typu gołąb ale nie spodziewałem się sokoła xD najpierwej wychylił niepewnie dzioba zacząłem cichutko pogwizdywać (nwm czemu) a on coraz śmielej wychylał się aż w końcu usiadł na takiej poręczy zaczął się na mnie wpatrywać i ćwierkać coś po Sokólskiemu nagle strzeliło mi coś do głowy by wystawić rękę jak to w filmach robią no i pier& dzielony wylądował.. niesamowite uczucie piękny ptak trochę teraz do mnie dociera że głupotę zrobiłem bo przecież wcale nie mógł być przyjacielsko nastawiony ¯_(ツ)_/¯a one mają te pazury jak żyletki no ale całe szczęście przyjacielsko był nastawiony.. chyba komuś uciekł bo widzę ma sprzączkę na nodze wystawiłem mu wodę trochę okruchów zwykłego chleba ,wody się napił chleba nie ruszył¯\(ツ)/¯ potem zauważyłem że jakiś robak szedł to go capnal sobie i zjadł z smakiem rzuciłem mu jeszcze trochę kiełbasy może się skusi:D no i zgasiłem światło i się zabrałem liczę na to że sobie poleci dalej nie wygląda na chorego latać lata więc jak komuś uciekł to może będzie próbowal wrócić ..oby bo nie chcę mieć na głowie jeszcze szukanie właściciela i zgłaszanie tego gdziekolwiek..

Hmm a propos przydał by mi się taki w Polsce mój sąsiad to hodowca gołębi te latające szczury wszędzie srają a te piękne sokoły ładnie sobie radzą z gołebiami słyszałem :>
WilczeQ98 - #ptaki #ornitologia #pustulka
Wyszedłem na papieroska jak co wieczór prze...

źródło: comment_1612307429aFz2vrjvRu08O7kGdLMXAW.jpg

Pobierz
  • 10
  • 1
@Maraschino nie jestem w Polsce a w Hiszpanii i jak jutro dalej będzie to się rozejrze jakie tu działają organizację i czy ktoś go szuka..tak wiem że drapieżne jedzą mięso xD nwm czemu pierwsze co mi przyszło żeby mu dać okruchy chleba¯_(ツ)_/¯
No ale potem dostał kawał kiełbasy więc raczej źle o mnie nie pomyślał( ͡º ͜ʖ͡º)