Wpis z mikrobloga

@NaopaK: Puknij się i nie broń wiadomości tego idioty zaspermionego. Co innego mały komplement (chociaż to powinno się mówić dopiero na spotkaniu jak już, bo każdy normalny facet wie, że ładne dziewczyny dostają tego od groma na takich portalach,) a co innego spermienie i robienie z siebie debila, jak ten tam,.
  • Odpowiedz
ładne dziewczyny dostają tego od groma na takich portalach


@Czarendze1r: No ja rozumiem, ale nadmuchiwanie pustakom ego mówiąc, że powinny ignorować komplementy i cisnąć po facetach je mówiących jest chore. Normalna dziewczyna by podziękowała za komplement i najwyżej powiedziała że nie jest zainteresowana, a nie wrzucała tutaj posty, #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@Czarendze1r: Typ nie napisał nic aż nadto #!$%@? wg mnie, może za bardzo się opką zajarał.
Za to komentarze tutaj i ciśnięcie po nim to nadmuchiwanie i tak przerośniętego ego opki.

W dupach się laskom poprzewracało od nadmiaru atencji, gdzie zamiast się cieszyć zainteresowaniem i komplementami to na nie plują ( _)
  • Odpowiedz
@NaopaK: wydaje mi sie, ze z kontekstu widać, że to pierwsze wiadomości.
No i po pierwsze zaczął od tego, ze widzi mnie tylko w swoim łóżku, to nie jest komplement i od razu widać, ze typ nie szuka czegoś więcej.
Po drugie ciężko uwierzyc w takie komplementy, bo taki ich potok sugeruje, ze pisze tak każdemu, w dodatku jestem tak max 6/10.
Po trzecie wypraszam sobie, ale nie jestem pustakiem i
  • Odpowiedz