Wpis z mikrobloga

@kriss2005r ten g shock jest solarny tzn od słońca się lądują bateryjki? Szukam właśnie takiego zegareczka..

A co do ilości to nie ogarniam na co komu tyle zegarków skoro na każdym jest ta sama godzina( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hehe nie no kolekcja jak kolekcja hobby jak każde inna rozumiem i pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
  • 0
@WilczeQ98 nie nie ten g shock nie jest solarny. Bardzo wygodny polecam.
A propos tyle zegarokow, każdy na inną okazję, jeden do garnituru drugi do marynarki trzeci do dresu itd.
  • Odpowiedz
@kriss2005r: Szczerze w cenie tych G shocków czy hilfigerów kupujesz zajebistego klasycznego Seiko z dobrymi bebechami, jakością ze stali nierdzewnej itd. nie wiem co ludzie widzą w tych plastikowych chinolach zamiast kupić coś z klasą.
  • Odpowiedz
@kriss2005r: skoro Tobie sie podobają, to spełniają najważniejszą funkcję :) mam znajomego, który jest handlowcem, z zarobkami większymi niż 15k na fakturze programisty ;) i ma wywalone w to, ze jego ulubiony zegarek to rozpoznawalny Diesel Big Daddy, łapiac sie przy tym za głowę jak mozna dac wiecej za zegarek niz 1000-1500zl ;) gdy nie jest to Rolex badz Omega.
  • Odpowiedz
@czlowiekbozy: tu nie chodzi tylko o prestiż posiadania drogiego zegarka, ale zwyczajnie to, że masz dobry niezawodny sprzęt, którym Diesel nie jest, w którym często subtarcze są atrapami i niczemu nie służą, mają efekciarski wygląd, jakieś śrubki, dzyndzelki, blaszki, plastiki - słowem kicz. Sercem zegarka jest tani kwarcowy mechanizm za parę dolarów, który ma średnicę 2 cm, a sam zegarek ma 5cm, resztę wypełnia plastik. Jest w związku z tym też
  • Odpowiedz
@grey09: ale po co sie tym przejmować :D Że komus sie podoba przeplacony kwarc z rozpoznawalnym logiem, niz trwały kunszt zegarmistrzowski w nizszej cenie ;) Ponosi, cos sie zepsuje to sie nauczy. Póki cieszy mu oko i wskazuje godzine - bardzo dobrze. To tak jak bys pytal ludzi czemu placa za ogladanie internetowych celebrytow, czasem bardzo niskiego sortu, którzy machaja rekami w swoja stronę, gdy mogą zobaczyć za podobne pieniądze wiruozow
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kriss2005r: mam ten biały na dole po lewej, ogólnie gigant ale całkiem ładny, dieslami nie chwal sie na wykopie bo tu hejtuja te zegarki (poniekąd to rozumiem bo miałem cztery i dwa się popsuły od normalnego używania).

@grey09 mnie przekonało, więcej diesla nie kupię ale głównie ze względu na własne negatywne doświadczenie, te zegarki nie są trwałe. Pytałem na tagu o propozycje czegoś sensownego i wybrałem, w przyszłym miesiącu kupuje Vostok
  • Odpowiedz
@grey09: ale ja lubię takie efekciarskie zegarki, mam w rodzinie osobę która mocno siedzi w zegarkach i na większość z nich reaguje dosłownie tak samo jak wy, dla niego to nie są zegarki, ale jak mi się podobają to on nic do tego nie ma, chociaż zawsze namawia mnie na casio albo seiko
  • Odpowiedz
@kriss2005r: Fajny Fossilek, podoba się dla mnie :) A #!$%@? tłuków o seiko i Casio się nie przejmuj, oni nie rozumieją co to znaczy być takim jakim chce się być, a nie jakim powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz