Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki. Chciałbym w koncu zaczac swoja przygode ze snowparkami, stoki mi sie znudzily. Wczesniej smigalem zawsze na deskach AM. Nadszedl czas aby zainwestowac w swoja wlasna deske FS. I teraz tutaj pytanie do was: Jaki profil i wgecie najbardziej polecacie? Glownie to chodzi o „skocznie”. I korzystajac z okazji chcialbym jeszcze zapytac o to jaka marke desek poleciacie. Slyszalem, ze NeverSummer robi bardzo dobre deski. Isc w tym kierunku? Dodam tylko, ze budzet nie ma znaczenia

#snowboard #deska
  • 9
@maorl: O! Dzieki wielkie! Jak widze, firma dalej na topie. 3 lata temu pytalem tez o deski i mi wlasnie polecali Pathrona. Zapytalem teraz ponownie, bo przez te 3 lata duzo moglo sie zmienic. Z Pathrona polecali mi Sensei’a jak sie nie myle

Jeszcze jedno pytanie. Brac Wide czy standardowa?
@Vanitas07: te good ride to taka ściema że aż głowa boli. sponsorowane szity aż oczy bolą.
widziałeś lotnik co na pathronie robi? spuszczanie się nad burtonem który przenosi fabryki z eu do azji żeby przyoszczędzić bo walą leszczy na marketingu to szczyt debilizmu
@maorl: pathron to padaka, jeden zawodnik tego nie zmieni. Widziales co robi Halldor na Lobsterze? Stale na Romie? No i zdradze ci sekret - kazda deska snb jest handmade
@ElementalX7: Zastanow sie czy w ogole potrzebujesz nowej deski. AM w wiekszosci bardzo dobrze sie nadaje na skocznie, do nauki to niewiele zmienia, ale dechy na konkretne loty sa zazwyczaj sztywnymi camberami
@wykop_kradnie_oc: zajmuje się od wielu lat tematem- napisz dlaczego padaka. materiały? projekt? sposób produkcji? może jakość? ilość zwrotów?
to mi przypomina jak 4f wchodziło na rynek i 'padaka' 'nike lepsze' XD
jest różnica w składaniu sprzętu w małej fabryce w polsce która robi 10 tys dech rocznie a wielkim molochu w chinach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maorl: po prostu gównianie jeżdżą, ot cała filozofia. Zresztą domyślam sie że nimi handlujesz, więc raczej nie jesteś obiektywny.
Kupno pathrona gdy za 200 zł więcej możesz mieć coś rzeczywiście dobrego to po prostu czysta głupota.